Razem z OnePlusem 6 mogą zadebiutować nowe bezprzewodowe słuchawki tego producenta 16

Razem z OnePlusem 6 mogą zadebiutować nowe bezprzewodowe słuchawki tego producenta

OnePlus od zawsze oferował akcesoria dla swoich flagowych produktów. Nie dziwi więc fakt, że w dzień premiery nowego flagowca tej firmy, najprawdopodobniej zobaczymy nowe bezprzewodowe słuchawki – będące sukcesorami całkiem udanych OnePlus Bullets V2.

Słuchawki nazywają się OnePlus Bullets Wireless i najwyraźniej będą bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi z Bluetooth. Istnieje niewielka szansa, że będą częścią zestawu sprzedażowego OnePlusa 6. Jednak nawet jeśli miałyby być oferowane osobno, to raczej nie będą kosztować fortuny.

Kiedy dwa lata temu OnePlus umożliwił zakup słuchawek Bullets V2, były one dostępne w oficjalnym sklepie producenta (i nadal są) za niecałe 20 euro, co nie jest jakąś wygórowaną kwotą za akcesorium. Całkiem możliwe więc, że ich bezprzewodowa wersja nie będzie przesadnie droga.

Razem z OnePlusem 6 mogą zadebiutować nowe bezprzewodowe słuchawki tego producenta 17
OnePlus Bullets Wireless certyfikowane przez SIG

OnePlus 6 może zostać zaprezentowany jeszcze tego miesiąca, gdyż coraz częściej słyszymy wieści o najnowszym flagowcu Chińczyków. W planach wydawniczych firmy znajduje się też specjalna edycja Avengers, której premiery spodziewamy się 27 kwietnia lub któregoś z najbliższych tej dacie dni.

Masa informacji dotyczących tego, co już wiemy o OnePlusie 6, znajduje się we wpisie Grzegorza, do którego Was odsyłam. Dzięki niemu wiemy, czego się spodziewać.

https://www.tabletowo.pl/2018/04/03/zapowiedz-premiery-oneplus-6-wersja-z-8-gb-ram-i-256-gb-pamieci-wbudowanej-ceny/

źródło: Bluetooth SIG przez PhoneArena