OnePlus 6 bez tajemnic – niemiecki Amazon nie tylko go pokazał, ale również wycenił | Tabletowo.pl

OnePlus 6 bez tajemnic – niemiecki Amazon nie tylko go pokazał, ale również wycenił

Dołącz do dyskusji 0

Premiera szóstego OnePlusa zbliża się wręcz stumilowymi krokami – następcę legendarnych flagship killerów poznamy już w najbliższym tygodniu. Jednak, jak zwykle, jeden z pośredników się wyłamał i już teraz możemy obejrzeć dokładnie zdjęcia urządzenia. Co więcej, wiemy ile będzie kosztował OnePlus 6 – a w każdym razie, ile trzeba będzie za niego zapłacić za naszą zachodnią granicą.

OnePlus 6 pojawił się już na niemieckim Amazonie – łącznie dostępne są cztery warianty, bowiem kupujący może wybrać wersję pojemnościową oraz kolor swojego przyszłego smartfona. Warto w tym momencie nadmienić, że oba warianty są czarne – z tym, że jeden to Spiegel Schwarz, a drugi – Mitternachtschwarz. Mówiąc inaczej – Mirror BlackMidnight Black. Przyjrzyjmy się zarówno wersji lustrzanej, jak i północnej – naprawdę miła jest możliwość wyboru między błyszczącym, a matowym.

Koloru białego póki co nie uświadczymy, ale w zamian poznaliśmy trochę szczegółów dotyczących specyfikacji. Nie ma tego wybitnie dużo, ale pozwólcie, że wypiszę wyszczególnione elementy:

  • CPU: Snapdragon 845
  • GPU: 630
  • wyświetlacz o proporcjach 19:9 wykonany w technologii AMOLED pokryty szkłem Gorilla Glass 5. generacji
  • podwójna kamera 16 + 20 Megapikseli z optyczną stabilizacją obrazu
  • szybkie ładowanie (OnePlus Fast Charging)
  • dual SIM
  • obsługa za pomocą gestów (ale to chyba nic innowacyjnego ;))
  • wodoodporność (brak wyszczególnionego certyfikatu)
  • 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej

OnePlus 6 dostępny jest w dwóch wersjach pojemnościowych. Za mniejszą sześćdziesiątkę czwórkę zapłacić trzeba będzie 519 euro, zaś do większej sto dwudziestki ósemki dorzucić trzeba będzie pięć dyszek i zapłacić 569 euro. Przekłada się to na odpowiednio 2215 złotych za wariant tańszy i 2430 złotych za droższy, oczywiście stosując przelicznik 1:1. Myślę, że podobnych cen możemy spodziewać się w Polsce – osobiście celowałbym w nie więcej niż odpowiednio 2300 i 2500 peelenów, zapewne bez złotówki ;).

Jest jeszcze jedna, miła dla oka informacja – OnePlus 6 będzie dostępny już od 22 maja, oczywiście w obrębie oficjalnego sklepu producenta na niemieckim Amazonie. Szkoda, że tym kanałem nie da się zamówić urządzenia do Polski, ale myślę, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo, a cena nie powinna różnić się znacząco.

W życiu trzeba być szybkim…

Zapewne jeśli wejdziecie teraz na Amazona, żeby samemu zweryfikować podane informacje, zobaczycie powyższy komunikat. Jeszcze podczas przygotowywania wpisu udało mi się zrobić zrzuty ekranu stron produktów, jednak całość została usunięta przed jego zakończeniem i publikacją.

Polecamy również:

OnePlus przed premierą OnePlus 6 aktualizuje program odkupu starego smartfona. Są też rendery nowego modelu

źródło: WinFuture dzięki @rquandt, Amazon (1, 2)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona