OnePlus 5T też ma Androida 8.0 Oreo - a w każdym razie w stadium Open Beta 18

OnePlus 5T też ma Androida 8.0 Oreo – a w każdym razie w stadium Open Beta

Czy można wyobrazić sobie coś lepszego niż słodkie informacje w sobotnie popołudnie? Być może według części z Was tak, ale posiadacze OnePlusa 5T na pewno ucieszą się, że ich smartfon wielkimi krokami zbliża się do Androida 8.0 Oreo. Do tego stopnia, że już teraz można zainstalować aktualizację – oczywiście pod warunkiem, że chcecie testować oprogramowanie Open Beta.

Na przestrzeni ledwo minionych świąt, OnePlus zdecydował się na wypuszczenie na piątkę aktualizacji z ciasteczkowym systemem na pokładzie. Nie po raz pierwszy jest tak, że posiadacze starszych modeli mają się nieco lepiej niż Ci, którzy w swojej kieszeni noszą coś nowszego. Nie ma jednak co przeganiać się datami czy innymi statystykami – trzeba przyjmować suche fakty. Na przykład takie, jak ten: dzisiaj wystartowała nowa Open Beta systemu OxygenOS, która wędrując na OnePlus 5T bierze ze sobą nowszą wersję Androida.

Lista zmian raczej nie należy do tych fascynujących, a na dodatek nie różni się zbyt wiele od tej, którą opisywaliśmy w środę. Oprócz nowości przynoszonych przez samą ósemkę, pojawiają się oczywiście grudniowe zabezpieczenia. A co oprócz tego?

OnePlus 5T też ma Androida 8.0 Oreo - a w każdym razie w stadium Open Beta 20

Zmieniło się trochę w launcherze, bowiem ten doczekał się poprawek skrótów aplikacji, a zarazem dodano do nich trochę opcji edycji ikon. Na dokładkę – podobnie jak w przypadku stabilnego Oreo na piątkę – możliwe stanie się udostępnianie zdjęć za pośrednictwem Shot on OnePlus. Inne zmiany należą już do kategorii „systemowe” – jest to dodanie trybu Picture in Picture, autouzupełniania i inteligentnego zaznaczania tekstu oraz poprawiony design szybkich ustawień.

Jeżeli macie OnePlusa 5T i zainstalowaliście już na nim omawianą wersję oprogramowania, to koniecznie podzielcie się wrażeniami w komentarzach – bez względu na to czy są pozytywne, czy negatywne ;). Nie zapominajcie jednak, ze aby „odwrócić” status Open Beta na Waszych smartfonach, należy przeinstalować system na czysto – nie można wrócić do stabilnego oprogramowania za pośrednictwem OTA.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/12/20/oneplus-5t-star-wars-edition-niespodzianka/

źródło: PhoneArena