OnePlus 5T Sandstone White wyprzedany. Jeśli nie kupiłeś, Twoja strata, możesz tylko pluć sobie w brodę | Tabletowo.pl

OnePlus 5T Sandstone White wyprzedany. Jeśli nie kupiłeś, Twoja strata, możesz tylko pluć sobie w brodę

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus 5T Sandstone White został oficjalnie zaprezentowany 4 stycznia 2018 roku. Jego sprzedaż rozpoczęła się natomiast 9 stycznia 2018 roku. Dziś, po zaledwie dwóch dniach, 11 stycznia 2018 roku, zapasy magazynowe zostały w całości wyprzedane i smartfona raczej nie będzie się już dało więcej kupić. Jeżeli ktoś więc się ociągał z zamówieniem, teraz może tylko pluć sobie w brodę.

OnePlus od początku wyraźnie komunikował, że OnePlus 5T Sandstone White to limitowana edycja. Nic dziwnego, że kiedy tylko rozpoczęła się sprzedaż, klienci natychmiast zaczęli zamawiać ten model. W niektórych krajach smartfon cieszył się tak ogromnym wzięciem, że wyprzedał się w zaledwie dwie godziny! W Polsce trwało to nieco dłużej, lecz mimo wszystko dwa dni to i tak imponujący oraz godny pozazdroszczenia wynik.

fot. OnePlus

Zapewne pojawią się głosy, że pewnie OnePlus rzucił na Polskę (lub obejmujący nas region) niewielką liczbę sztuk, lecz ja osobiście nie jestem zwolennikiem takich „teorii spiskowych”. To jednak i tak bez znaczenia, ponieważ najważniejsze tutaj jest to, że OnePlus 5T Sandstone White został całkowicie wyprzedany i szanse, że za jakiś czas znowu go będzie można kupić są naprawdę marne. Jeżeli więc ktoś nie mógł się zdecydować, to – jak to się zwykło potocznie mówić – teraz już po ptakach.

Oczywiście być może gdzieś w jakichś sklepach/u resellerów pojawi się OnePlus 5T Sandstone White, lecz zapewne nie w takiej samej cenie, w jakiej sprzedawał ten model producent (przypomnijmy, że było to 559 euro). Jeśli ktoś się uprze, pewnie go kupi i kto wie, może te wysiłki dadzą mu nawet większą satysfakcję z posiadania białego i w obudowie Sandstone OnePlus 5T ;)

A Wy znacie kogoś, kto kupił OnePlus 5T Sandstone White?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona