OnePlus 5 i 5T wkrótce z nowymi funkcjami aparatu. Ciekawe, jak mocno poprawi się jakość zdjęć | Tabletowo.pl

OnePlus 5 i 5T wkrótce z nowymi funkcjami aparatu. Ciekawe, jak mocno poprawi się jakość zdjęć

Dołącz do dyskusji 0

Całkiem niedawno pisaliśmy Wam o tym, że OnePlus zamierza sumiennie dbać o regularne aktualizacje swoich urządzeń. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce możemy zobaczyć efekty wspomnianej deklaracji. W najbliższym czasie bowiem producent chce wzbogacić modele 5 i 5T o nowe funkcje.

OnePlus zapowiedział niedawno, że wszystkie smartfony chińskiego producenta oferowały będą użytkownikom dwuletni okres wsparcia jesli chodzi o aktualizacje Androida i dodatkowo rok wsparcia  w kwestii otrzymywania poprawek bezpieczeństwa. To bardzo odważna deklaracja, jednak właśnie takich działań oczekuje się od producentów, nie tylko względem flagowych urządzeń.

Niech wszyscy równają do OnePlusa – producent zapowiedział trzyletnie wsparcie dla swoich urządzeń

W najbliższym czasie wystartować mają beta testy nowego oprogramowania dla modeli 5 i 5T. Nie chodzi tu bynajmniej o nową wersję Androida, a o nowe funkcje aparatu. Wspomniane przeze mnie modele smartfonów otrzymają wsparcie dla Google Lens. Ponadto nadchodząca aktualizacja poprawi jakość wykonywanych za pomocą owych OnePlusów zdjęć. Te powinny oferować użytkownikom znacznie wyższą jakość, jeśli chodzi o ostrość i odwzorowanie barw.

OnePlus 6 jest tym, na co czekali fani marki – żaden smartfon OnePlusa nie sprzedawał się tak dobrze

Cieszy fakt, iż OnePlus wywiązuje się wzorowo z obietnic danych użytkownikom. Równie odważne deklaracje w zakresie aktualizacji przedstawiła jakiś czas temu Nokia, która zamierza dostarczać najnowszą wersję oprogramowania dla nawet najtańszych smartfonów. Właśnie z takich działań powinni brać przykład pozostali producenci. Wielu z nich nadal ma bowiem spore problemy z regularnym aktualizowaniem swoich urządzeń pracujących pod kontrolą Androida.

Źródło: OnePlus via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona