Jeżeli chciałeś kupić OnePlus 3T, zrób to teraz. Wkrótce już nie będziesz miał takiej możliwości | Tabletowo.pl

Jeżeli chciałeś kupić OnePlus 3T, zrób to teraz. Wkrótce już nie będziesz miał takiej możliwości

Dołącz do dyskusji 0

W komentarzach bardzo często piszecie, że OnePlus 3T to wciąż jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Dlatego też jego zakup nadal jest trafioną inwestycją. Jeżeli jednak są wśród Was osoby, które dopiero zastanawiają się nad jego zakupem, to muszę Was pospieszyć: róbcie to teraz, ponieważ za chwilę nie będziecie mieć już takiej możliwości.

Jak poinformował na swoim blogu sam OnePlus, w magazynie zostały ostatnie sztuki OnePlus 3T. I gdy zostaną wykupione, smartfona nie będzie już dostępny. A przynajmniej nie przez oficjalną stronę producenta. Oczywiście zawsze pozostaje jeszcze zakup u pośredników, jednak najczęściej wiąże się to z koniecznością zapłaceniem wyższej ceny.

Szczerze powiedziawszy, taki obrót spraw jest dla mnie nie lada niespodzianką. Przypomnijmy, że na początku maja media obiegła informacja, że OnePlus (rzekomo) wycofuje ze sprzedaży wersję ze 128GB pamięcią wewnętrzną. Chińczycy zapewnili wówczas jednak, że wcale nie mają zamiaru, a braki są chwilowe. Jak się właśnie okazuje, był to blef, ponieważ OnePlus 3T 128GB nie powrócił już do sklepu – aktualnie dostępny jest jedynie model z 64GB przestrzenią na pliki użytkownika. Co ciekawe, zarówno wariant Gunmetal, jak i Soft Gold wysyłany jest od razu po złożeniu zamówienia, nie ma żadnego opóźnienia.

Screen, pokazujący brak dostępności OnePlus 3T 128GB

Nie ukrywam też, że liczyłem, iż OnePlus postąpi analogicznie jak w przypadku OnePlus 2 i zaraz przed premierą OnePlus 5 obniży przynajmniej na chwilę cenę OnePlus 3T. Jak widać, moje nadzieje okazały się płonne. Ale najwidoczniej producent zdaje sobie sprawę, jak bardzo dobry i popularny wśród klientów jest ten smartfon i że wcale nie musi go przeceniać, żeby wyprzedać go do ostatniej sztuki.

To co, kto z Was jeszcze kupuje OnePlus 3T? Czy już czekacie na OnePlus 5?

Przed zakupem zobacz koniecznie:Recenzja OnePlus 3T

Źródło: OnePlus dzięki @szuwarny

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona