OnePlus zwęszył, że ludziom podoba się czarny OnePlus 3T. No to zrobił na niego promocję | Tabletowo.pl

OnePlus zwęszył, że ludziom podoba się czarny OnePlus 3T. No to zrobił na niego promocję

Dołącz do dyskusji 0

Niestety, albo stety, nie są to smartfony identyczne jak te, za którymi ustawiały się ostatnio kolejki w Paryżu – nie ma na nich logo „Colette”. Jednak reszta pozostaje bez zmian, a kolor „Midnight Black” jest podobno bardziej niż czarny. Ograniczono liczbę sztuk objętych promocją, ale nie ma ich przynajmniej tak mało, jak podczas ostatniej szybkiej wyprzedaży (250), i jest ona prowadzona na stronach OnePlusa.

OnePlus 3T w edycji Midnight Black jest już dostępny we wszystkich internetowych sklepach OnePlus w Europie i Hong Kongu. Napis na stronie producenta głosi, że czarna edycja jest limitowana, ale nie wiadomo, ile sztuk smartfonów przygotowano.

Według tego, co przekazał OnePlus, każde urządzenie w kolorze Midnight Black wymaga „dokładnego i czasochłonnego” procesu produkcyjnego, który obejmuje nałożenie na aluminiową obudowę trzech oddzielnych powłok mikroskopowej grubości (jedna mierzy 14 mikronów). Następnie powierzchnia jest wykańczana warstwą antypoślizgową dla „oszałamiającego wyglądu i gwarancji, że smartfon wytrzyma próbę czasu”.

Cały poprzedni akapit brzmi, jak przechwałki Apple, ale skoro takie podejście się sprawdza, to czemu firma ma tego nie spróbować? Za OnePlus 3T Midnight Black trzeba wydać 479 euro. Kolor ten dostępny jest tylko dla edycji z 128 GB pamięci wewnętrznej. Smarfon można zamówić tutaj.

źródło: PocketNow, OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona