OnePlus 3T Midnight Black

OnePlus 3T Midnight Black oficjalnie w całości wyprzedany

Od dłuższego czasu w Polsce nie dało się już kupić OnePlus 3T Midnight Black, ale w niektórych krajach smartfon jeszcze do niedawna był cały czas dostępny. OnePlus dziś jednak poinformował oficjalnie, że limitowana edycja OnePlus 3T została w całości wyprzedana.

Co więcej, nie ma już żadnych nadziei, że coś się może „znajdzie” i kilku szczęśliwcom uda się jeszcze kupić OnePlus 3T Midnight Black. Smartfon usunięto całkowicie z zakładki na stronie producenta, na której zamawia się urządzenia. Pozostały jedynie wersje Gunmetal 64GBSoft Gold 64GB – Gunmetal 128GB również została wyprzedana i nie da się jej nabyć.

Reklama

OnePlus 3T Midnight Black od „zwykłego” OnePlus 3T różnił się jedynie kolorem obudowy, niczym więcej. Producent tłumaczył nawet, dlaczego dopiero teraz zdecydowano się wypuścić czarną wersję kolorystyczną. Wszystko macie dokładnie opisane w podlinkowanym artykule, tutaj jedynie ogólnie powiem, że na przeszkodzie stanęły problemy natury technicznej i technologicznej. Prawdopodobnie z tego też powodu była to edycja limitowana.

A jak już jesteśmy w tym temacie, to warto przy okazji przypomnieć, że swojego czasu pojawiła się plotka, że OnePlus szykuje jeszcze jedną, ekskluzywną wersję OnePlus 3T – w chromowanej na wysoki połysk obudowie. Dziś wydaje się to dość mało prawdopodobne, ponieważ za kilka tygodni zadebiutuje już OnePlus 5. A trochę szkoda, bo smartfon w tej odsłonie – przynajmniej według mnie – prezentuje się naprawdę świetnie i okazale.

Źródło: OnePlus