OneNote od Microsoftu na iPada i iPhone'a - Tabletowo.pl

OneNote od Microsoftu na iPada i iPhone’a

Tabletowo.pl OneNote od Microsoftu na iPada i iPhone'a Aplikacje Apple Nowości

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do robienia notatek na iOS – OneNote od Microsoftu – doczekała się kolejnego wydania. Aplikacja oznaczona numerkiem 1.3 wnosi wiele nowości dla posiadaczy smartfonów Apple oraz, co nas najbardziej interesuje – wsparcie dla iPada (pierwszej i drugiej generacji).

Tworzenie notatek za pomocą OneNote to nie tylko wpisywanie tekstu, ale także dodawanie zdjęć zrobionych aparatem posiadanego urządzenia, tworzenie list zadań czy tabel. Zarządzenie całością ułatwiają karty dostępne po lewej stronie ekranu.

Aplikacja OneNote jest darmowa, aczkolwiek niesie ze sobą pewne ograniczenia. Jej użytkownik może utworzyć 500 notatek – po przekroczeniu tego limitu program poprosi o wykupienie nielimitowanego dostępu do aplikacji za 15 dolarów w wersji na iPada lub 5 dolarów w wersji na iPhone’a. Jeśli jednak nie zdecydujemy się na ten krok, w dalszym ciągu będziemy mieli dostęp do OneNote z możliwością synchronizacji dzięki SkyDrive, otwierania i usuwania istniejących notek, ale nie będzie można utworzyć nowej i edytować już istniejących.

OneNote możecie pobrać z App Store. Trzeba zauważyć, że pracuje na urządzeniach działających w oparciu o iOS w wersji 4.3 i nowszych (iPhone: 3GS, 4 i 4S oraz iPad: pierwszej i drugiej generacji). Aplikacja w wersji na iPada jest dostępna tutaj, natomiast dla iPhone’a – tutaj.

Tabletowo.pl OneNote od Microsoftu na iPada i iPhone'a Aplikacje Apple Nowości   Tabletowo.pl OneNote od Microsoftu na iPada i iPhone'a Aplikacje Apple Nowości   Tabletowo.pl OneNote od Microsoftu na iPada i iPhone'a Aplikacje Apple Nowości   Tabletowo.pl OneNote od Microsoftu na iPada i iPhone'a Aplikacje Apple Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona