Okradziono największy Apple Store w Niemczech | Tabletowo.pl

Okradziono największy Apple Store w Niemczech

Dołącz do dyskusji 0

Co prawda nie jest to temat wyłącznie tabletowy, ale z pewnością wart uwagi, ponieważ za naszą zachodnią granicą nie jest to pierwszy napad na „sadowników”.

Jak donosi agencja Associated Press, uzbrojeni napastnicy wtargnęli do jednego z niemieckich oddziałów Apple Store w Berlinie przy ulicy Kurfürstendamm. Grożąc bronią zabrali ochroniarzowi kasetkę z pieniędzmi. Teraz policja szuka 3 mężczyzn, którzy uczestniczyli w napadzie. Samochód, którym uciekali znaleziono płonący dwa kilometry od zdarzenia.

Apple, póki co, nie komentuje sprawy. Nie wiadomo ile gotówki ukradziono, ale napad miał miejsce niedługo po premierze iPhone’a 6 i 6 Plus, więc można spodziewać się dość dużej kwoty.

To nie był pierwszy tego typu przypadek w Berlinie. W minionym roku, w grudniu, nieznani sprawcy zwyczajnie staranowali wejście do salonu i zabrali sprzęt, którego wartość producent oszacował na kilka milionów euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona