Oficjalny Android Oreo dla Samsunga Galaxy S8 już jest. Na razie w Niemczech, my czekamy w kolejce | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Oficjalny Android Oreo dla Samsunga Galaxy S8 już jest. Na razie w Niemczech, my czekamy w kolejce

Dołącz do dyskusji 0

Długo czekaliśmy na takie wieści. Podczas gdy niektórzy producenci smartfonów dość szybko uwinęli się z aktualizacją swoich flagowych urządzeń, tak informacje o Oreo dla Galaxy S8 od Samsunga wydawały nie pojawiać się całe wieki. Firma zaczęła jednak rozsyłać nową wersję systemu Android wśród użytkowników tego modelu u naszych zachodnich sąsiadów. To oznacza, że w Polsce powinna pojawić się już niebawem.

Zgodnie z obietnicą Samsunga, osoby, które brały udział w testach Androida Oreo w wersji beta, dostały oficjalną aktualizację w pierwszej kolejności. Po 24 godzinach zacznie być ona udostępniana wszystkim posiadaczom modeli Galaxy S8 i S8+.

Beta testerzy mieli dwa tygodnie na zapoznanie się z nowymi funkcjami systemu i zgłaszanie ewentualnych błędów. Jest sporo rzeczy, które Samsung zmienił w nowszej wersji nakładki Experience UX. Tryb picture-in-picture, dodatkowe opcje dostępne po długim wciśnięciu ikon, lepsze zabezpieczenia i usprawnienia związane z zarządzaniem energią – to wszystko oferuje Android Oreo.

Android Oreo na Galaxy S8 – wrażenia po pierwszych kilku godzinach z aktualizacją

Wydanie Androida Oreo przygotowane dla Galaxy S8+ na Niemcy nosi oznaczenie SM-G955XXU1CRAP (ostatnie cztery literki, mam nadzieję, nie sugerują zawartości paczki ;).

Skoro aktualizacja pojawiła się u naszych sąsiadów, trzeba spodziewać się, że również inne regiony w Europie powinny otrzymać możliwość pobrania Androida Oreo. W pierwszej kolejności zostanie ona otworzona przed beta testerami, ale jeśli nie należymy do tego grona, nie ma czym się martwić. Nowy Android na SGS8 i SGS8+ jest już bliżej, niż dalej.

źródło: Sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona