Oficjalne narzędzie root dla Asusa Eee Pad Transformer Prime w lutym | Tabletowo.pl

Oficjalne narzędzie root dla Asusa Eee Pad Transformer Prime w lutym

Dołącz do dyskusji 0

Znawcy tematu wiedzą, czym jest root. Pozostałym powinna wystarczyć informacja, że są to specjalne prawa administratora systemu, dzięki którym użytkownik może dokonywać modyfikacji i personalizować go w dowolny sposób. Tworzeniem nieoficjalnych narzędzi służących do uzyskania dostępu root zajmują się programiści z forum XDA, natomiast oficjalne, podpisane i zatwierdzone przez producenta danego tabletu lub smartfonu, są prawdziwą rzadkością.

Dzięki krótkiej informacji opublikowanej przez Asusa na portalu społecznościowym Twitter, mamy pewność, że w lutym opublikowane zostanie narzędzie służące do uzyskania praw administratora na tablecie Eee Pad Transformer Prime. Nie ujawniono szczegółów na jego temat, lecz postaramy się je uzyskać w ciągu kilku najbliższych dni.

Program pozwalający na uzyskanie dostępu root do systemu Prime’a jest ogromnym krokiem na przód. Kto wie, może wkrótce Asus zaprezentuje narzędzie służące do odblokowania bootloadera? Trzymamy kciuki.

via Twitter

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona