Samsung Galaxy S20 Ultra

Mamy oficjalne grafiki wszystkich Samsungów z serii Galaxy S20 oraz ich ceny w euro

Jeśli ktoś bardzo, ale to bardzo potrzebował znać wygląd nowych flagowców Samsunga jeszcze przed premierą, a także chciał upewnić się co do ich cen, to zapraszamy.

Przechodzimy do meritum, bo nie ma na co czekać. Rzućcie okiem na najnowsze, oficjalne grafiki nowych smartfonów z linii Samsung Galaxy S, dostarczonych przez 91Mobiles.

Samsung Galaxy S20 i Galaxy S20+

Na poniższej grafice mamy niebieskiego Galaxy S20Oprócz tej wersji kolorystycznej, dostępne będą także czarny, szary i różowy.

Galaxy S20+ ukazany poniżej zachowuje większość cech mniejszego brata, ale został wyposażony w dodatkowy czujnik ToF dla aparatu. Poza tym oba urządzenia korzystają z z tego samego 12-megapikselowej kamery głównej, 64-megapikselowego teleobiektywu i 12-megapikselowego obiektywu ultraszerokokątnego.

W Galaxy S20 znajdziemy ekran o przekątnej 6,2 cala oraz akumulator 4000 mAh, zaś Galaxy S20+ otrzyma 6,7-calowy ekran i baterię 4500 mAh.

Samsung Galaxy S20 Ultra

To prawdopodobnie najbardziej ekscytujący smartfon z całej trójki. Wyglądem nieco różni się od S20 i S20+, ale nie do przesady. Główna zmiana dotyczy układu aparatów z tyłu obudowy. Moduł kamery obejmuje diodę LED oraz obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym, który używany jest do tworzenia cyfrowego przybliżenia 100x „Space Zoom”. Co oczywiste, Galaxy S20 Ultra jest też największy. Ekran ma 6,9 cala, zaś całość zasili bateria 5000 mAh.

Ceny nowych smartfonów Samsunga

Plotki się potwierdzają. Do tej pory mieliśmy możliwość zapoznać się tylko z szacunkami – teraz mamy dokładne info. Nowe Galaxy S będą kosztować:

Zaskoczenia nie ma, a my powoli przyzwyczajamy się do myśli, że podstawowy wariant Galaxy S20 będzie kosztował blisko 4 tysiące złotych..

Oto kompletna specyfikacja Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra. Są nowe informacje

źródło: 91mobiles przez 9to5google