Oficjalne etui dla Google Nexusa 7 (2013) w sprzedaży za 50 dolarów | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Oficjalne etui dla Google Nexusa 7 (2013) w sprzedaży za 50 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Odkąd Google Nexus 7 (2013) pojawił się na rynku, w sklepach pojawiło się wiele dedykowanych etui mniej lub bardziej znanych firm. Jednakże wielu użytkowników nie chce podejmować ryzyka i zamiast płacić za etui wątpliwej jakości, woli kupić oficjalne, zatwierdzone przez producenta i Google akcesorium. Jeżeli należycie do tej grupy, mam dla Was dobrą wiadomość: do amerykańskiego sklepu Google Play Store zawitało mikrowelurowe etui dla tabletu Google Nexus 7 (2013).

Akcesorium kosztuje 50 dolarów i nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jego korpus został wykonany z grubego, wytrzymałego plastiku, natomiast pokrywa chroniąca ekran – z mikroweluru. O ile nie zwiodło mnie tłumaczenie (alternatywą jest „mikrozamsz”, ale nie wiem, czy taki materiał w ogóle istnieje), pokrywa jest delikatna i miękka w dotyku i z tego tytułu ma właściwości czyszczące. Krótko mówiąc, zamknięcie etui powinno skutkować usunięciem z powierzchni ekranu pewnego procentu kurzu i śladów palców. Jak jest w praktyce, przekonają się ci, którzy zdecydują się na jego zakup. Akcesorium jest dostępne w amerykańskim Play Store i co niecierpliwsi mogą je sprowadzić przez znajomych mieszkających w Stanach lub specjalizujące się w tym firmy. Pozostałym przyjdzie poczekać kilkanaście tygodni. Nie wątpię, że polski debiut etui jest tylko kwestią czasu.

Przy okazji wystosuję pytanie do właścicieli Google Nexusów 7 pierwszej i drugiej generacji, a także innych tabletów. Jak chronicie swoje urządzenia? Jesteście fanami kompleksowych rozwiązań typu wyżej opisane etui, czy też zadowalacie się ostrożnością i okazjonalnym przecieraniem ekranu ściereczka (lub rękawem)?

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona