Oficjalna wersja TWRP już dostępna na Huawei P20 Pro i OnePlus 6 | Tabletowo.pl

Oficjalna wersja TWRP już dostępna na Huawei P20 Pro i OnePlus 6

Dołącz do dyskusji 0

Smartfony z linii OnePlus stały się bardzo popularnymi urządzeniami wśród niezależnych deweloperów. To właśnie na te telefony powstaje wiele bardzo ciekawych Custom ROM-ów. Najnowszy z nich – OnePlus 6 – właśnie otrzymał oficjalne wsparcie Team Win Recovery Project. Do tego grona dołączył również Huawei P20 Pro.

Urządzenia z linii OnePlus są często wybierane przez deweloperów, jak i przez entuzjastów Custom ROM-ów. Należy jednak pamiętać, że do instalowania alternatywnych systemów operacyjnych potrzebne jest Custom Recovery, a najczęściej jest to teraz TWRP. Ludzie odpowiedzialni za Team Win Recovery Project oficjalnym wsparciem objęli najnowszego flagowca od Chińczyków, czyli OnePlus 6. TWRP dla tego urządzenia pobierzecie z >tej strony<.

Oficjalnego wsparcia TWRP doczekał się również Huawei P20 Pro. Co prawda już od jakiegoś czasu można było instalować Custom Recovery na tym modelu (o czym Was informowaliśmy), ale była to wersja nieoficjalna. TWRP dla P20 Pro znajdziecie >tutaj<. Do tego grona dołączyły również urządzenia takie jak: HTC Desire 830, Nubia M2, Planet Gemini i ZTE Blade A315.

TWRP (Team Win Recovery Project) już dostępne na Huawei P20 Pro

Osobiście z TWRP korzystam na dwóch urządzeniach – Nexusie 7 i Moto G. Pamiętam jak pierwszy raz zainstalowałem to Custom Recovery i byłem zdziwiony dotykowym interfejsem, którego do tej pory nie uświadczyłem (wcześniej korzystałem z CWM na HTC Desire). A Wy korzystacie z TWRP?

Źródło: XDA-Developers

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona