[AKTUALIZACJA] Office 365 Personal i 1 TB w chmurze OneDrive na rok za darmo! | Tabletowo.pl

[AKTUALIZACJA] Office 365 Personal i 1 TB w chmurze OneDrive na rok za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Microsoft przygotował bardzo fajną promocję, dzięki której możecie otrzymać pakiet Office 365 Personal całkowicie za darmo (na jeden rok). Do tego dodatkowo dołączone zostanie 1 TB miejsca w chmurze OneDrive.

Z promocji może skorzystać każdy, kto spełni trzy poniższe warunki:

  • należy posiadać darmowe konto w usłudze OneDrive;
  • trzeba mieć zajęte przynajmniej 5 GB w ww usłudze;
  • nigdy wcześniej nie korzystał z Office 365 i/lub płatnego planu dla OneDrive.

Gdy spełniacie te warunki, to w zakładce Uaktualnij będziecie mogli wybrać opcję zakupu subskrypcji licencji na Office 365 Personal wraz z dodatkową przestrzenią dyskową. Teoretycznego zakupu gdyż dzięki tej promocji można skorzystać z tego za darmo. Dodatkowo w pakiecie otrzymacie także 60 minut/miesiąc na połączenia z numerami stacjonarnymi przez Skype.

uaktualnij-office365

Korzystając z promocji otrzymacie licencję pozwalającą na instalację Office 365 Personal na jednym komputerze PC/Mac, a także na jednym tablecie i jednym smartfonie, a w skład pakietu wchodzą takie programy jak: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Natomiast Publisher i Access dostępne będą dla komputera i tabletu z Windowsem.

W przypadku, gdy nie zapełniliście pięciu gigabajtów, a macie konto w OneDrive, możecie skorzystać tylko z jednomiesięcznego okresu próbnego.

Czy oferta Microsoftu Was zainteresowała? Spełniacie minimalne wymagania? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, co myślicie o tej promocji.

Źródło: softonet.pl

[AKTUALIZACJA]

Jak informują czytelnicy, promocja obowiązuje także byłych i aktualnych subskrybentów Office 365 i/lub OneDrive. Skorzystanie z promocji to tak naprawdę zakup rocznej subskrypcji ze 100% zniżką więc by móc to zrobić, trzeba mieć dołączoną do konta kartę kredytową lub konto PayPal. Żeby nie ponieść później nieoczekiwanych dodatkowych kosztów należałoby po zakupie i aktywacji pakietu Office wyłączyć subskrypcję.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona