Office 15 będzie oferował tryb dotykowy - Tabletowo.pl
Ważne

Office 15 będzie oferował tryb dotykowy

Tabletowo.pl Office 15 będzie oferował tryb dotykowy Nowości Plotki / Przecieki

Tablety to przede wszystkim urządzenia do konsumowania treści multimedialnych. Ale są też narzędziem, które pozwala na – mniej lub bardziej wygodne – tworzenie treści, dzięki dostępnym aplikacjom. W tabletach z Windows 7 (i już niebawem także z Windows 8) do naszej dyspozycji oddany jest pakiet biurowy Microsoft Office. W przypadku obecnej wersji pakietu Microsoftu korzystanie z niego bez myszki i klawiatury woła o pomstę do nieba – czy tak samo będzie w Office 15, który ma się znaleźć w Windows 8? Wiele wskazuje na to, że nie, co bardzo nas cieszy.

Na screenie pochodzącym z wczesnej, rozwojowej wersji Office 15 (Technical Preview), widać wyraźnie, że do naszej dyspozycji zostanie oddany tryb dotykowy (touch mode). To z kolei oznacza, że najprawdopodobniej będziemy mogli przełączać się pomiędzy trybem tabletowym, a desktopowym, co powinno znacznie ułatwić pracę na urządzeniach z dotykowymi ekranami. Jak donoszą źródła ZDNet, na chwilę obecną tryb dotykowy nie działa, ale ma się to zmienić wraz z premierą Office 15.

Pierwszej publicznej bety Office 15 możemy się spodziewać latem bieżącego roku.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona