Oferta last minute: Camera ZOOM FX Premium za 50 groszy (zamiast 17,99 złotych) - Tabletowo.pl

Oferta last minute: Camera ZOOM FX Premium za 50 groszy (zamiast 17,99 złotych)

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli lubicie przerabiać zdjęcia i nakładać na nie różne filtry i efekty, to ta oferta powinna Was zainteresować. Aplikacja Camera ZOOM FX Premium na Androida jest bowiem aktualnie dostępna za zaledwie 50 groszy, podczas gdy jej regularna cena to 17,99 złotych. Jest jednak jeden haczyk – trzeba się spieszyć!

Ja muszę przyznać, że z ciekawości ją kupiłem, jednak mnie osobiście nie przypadła do gustu. Nie można jej jednak odmówić rozbudowanych funkcji. Z takich bardziej „laickich” wymienić należy różne filtry, winiety, ramki i efekty, które da się nakładać w czasie rzeczywistym. Da się także dokupić różne paczki okolicznościowe z dodatkowymi „bajerami” (na przykład urodzinowe, świąteczne, szkolne) po 0,99 dolara za sztukę.

To jednak nie wszystko. Camera ZOOM FX Premium umożliwia także ręczne ustawianie takich parametrów jak ekspozycja (od -2.0 do +2.0), ISO (od 100 do 1600), balansu bieli (auto lub cztery inne tryby), rodzaj sceny (auto lub 12 innych) czy rozmiar zdjęcia. Jest tego jednak znacznie więcej, na początku trzeba więc poświęcić trochę czasu, aby to wszystko „ogarnąć”.

Jak już wspomniałem, Camera ZOOM FX Premium kosztuje aktualnie jedynie 50 groszy, podczas gdy regularna cena wynosi aż 17,99 złotych. Promocja kończy się jednak dziś, za kilka godzin. Jeżeli więc ktoś lubi bawić się w różne ustawienia i nakładanie filtrów i efektów na zdjęcia, to niech się nawet nie zastanawia, tylko kupuje. Zawsze można też „zwrócić” aplikację i odzyskać pieniądze.

A jak już jesteśmy w temacie zniżek na aplikacje, to mój redakcyjny kolega, Paweł, podrzucił mi wątek na forum reddit o nazwie Google Play Deals. Społeczność jest całkiem duża, a więc propozycji też niemało. Można tam znaleźć całkiem niezłe promocje, które są dodawane codziennie, a te minione – odpowiednio oznaczane lub usuwane, dzięki czemu całość jest czytelna i przejrzysta. Nie wszystko jest godne uwagi, ale trafiają się perełki. Jeśli korzystacie z agregatora treści, jak na przykład Feedly, warto dodać sobie ten wątek jako RSS.

Źródło: Sklep Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona