Odys WinTab 8 - tablet z Windows 8.1 za 170 euro

Odys WinTab 8 – tablet z Windows 8.1 za 170 euro

Dołącz do dyskusji 0

Na niemieckim rynku pojawił się bardzo ciekawy tablet pracujący pod kontrolą Windows 8.1, oparty na procesorze Intel Atom Z3735E.

Odys WinTab 8 wyposażony przez producenta został w czterordzeniowy układ Intel Atom Z3735E o częstotliwości taktowania 1,8 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, szesnaście gigabajtów pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD oraz 8-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli. Ponadto znajdziemy tutaj dwa dwumegapikselowe aparaty, moduł Bluetooth 4.0 oraz złącze USB ze wsparciem OTG. Całość pracuje pod kontrolą Windowsa 8.1 w 32-bitowej wersji.

Tabletowo.pl Odys WinTab 8 - tablet z Windows 8.1 za 170 euro Tablety Windows

Niemieccy klienci będą mogli kupić tablet Odys WinTab 8 za 170 euro, co w przeliczeniu wynosi około 700 złotych. Dzięki takiej cenie, jest to obecnie najtańsze urządzenie tej klasy, które pracuje pod kontrolą systemu od Microsoft.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona