Google Daydream View

Google prezentuje: odświeżony zestaw Daydream View, słuchawki Pixel Buds i kamerkę Google Clips

Google już dawno przestał być wyłącznie gigantem wyszukiwarkowym. Koncern na bieżąco reagował na nowe trendy i wypuszczał na rynek sygnowane przez siebie urządzenia. Dziś zaprezentował odświeżony zestaw Google Daydream View, słuchawki Pixel Buds i kamerkę Google Clips.

Zmian względem poprzedniej generacji Daydream View nie jest wiele. Ulepszono soczewki oraz materiały, z których zbudowany jest zestaw. Kolorystycznie nawiązują one do wersji, znanych z Google Home Mini. Cenę ustalono na 99 dolarów.

Google zaprezentowało też Google Pixel Buds, czyli słuchawki bezprzewodowe Bluetooth. Po sparowaniu z Pixel 2 i Pixel 2 XL użytkownik ma możliwość korzystania z Asystenta Google. Co ciekawe, może też korzystać z translatora – na przykład osoba ze słuchawkami na uszach mówi w swoim języku, a z głośników w smartfonie wydobywa się tłumaczenie w ojczystym języku jego właściciela. Urządzenie obsługuje aż 40 języków.

Google Pixel Buds

Google Pixel Buds sprzedawane są w specjalnym etui, które służy również jako ładowarka i zapewni energię na nawet 24 godzin słuchania (wbudowane w słuchawki baterię wystarczą na 5 godzin słuchania). Cenę ustalono na 159 dolarów. W sprzedaży dostępne będą trzy wersje kolorystyczne: biała, czarna i niebieska. Przedsprzedaż ruszy dziś, a w sklepach pojawią się w listopadzie.

Google zaprezentowało też podręczną, inteligentną kamerkę Google Clips. Ma ona na pleckach również specjalny klips, dzięki któremu będzie można ją przyczepić na przykład do jakiegoś uchwytu lub plecków krzesła. Cenę kamerki ustalono na 249 dolarów, jednak nie podano, kiedy dokładnie trafi na rynek – poinformowano jedynie, że „soon”.

Google Clips

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/10/04/premiera-google-pixel-2-google-pixel-2-xl-specyfikacja-cena/

https://www.tabletowo.pl/2017/10/04/premiera-google-pixelbook-specyfikacja-cena/

https://www.tabletowo.pl/2017/10/04/premiera-google-home-mini-google-home-max-specyfikacja-cena-dostepnosc/

Źródło: Google