Odświeżony Lenovo Yoga 10 już wkrótce? - Tabletowo.pl

Odświeżony Lenovo Yoga 10 już wkrótce?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Odświeżony Lenovo Yoga 10 już wkrótce? Nowości Plotki / Przecieki

Tablety Lenovo Yoga 10 na rynku pojawiły się dopiero niedawno, ale wygląda na to, że firma już szykuje się do wprowadzenia nieco ulepszonej wersji. W benchmarku GFX-Benchmark natrafiono na zapisy dotyczące urządzenia o nazwie kodowej Lenovo B8080-F. Co kryje się pod tym kodem?

Prawdopodobieństwo wypuszczenia całkiem nowego sprzętu jest raczej niewielkie. Bardziej możliwa jest po prostu niewielka aktualizacja. Nowy sprzęt ma mieć 10,1-calowy ekran pracujący w rozdzielczości Full HD 1920 x 1200 pikseli (w Lenovo Yoga 10 zainstalowano wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli). Poprawki mają dotknąć również procesora. Zamiast czterordzeniowego układu MediaTek MT8125 producent ma zdecydować się na Snapdragona S4 MSM8226.

Tabletowo.pl Odświeżony Lenovo Yoga 10 już wkrótce? Nowości Plotki / Przecieki

Według przecieków sprzęt będzie pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.3. Całkiem prawdopodobne jest, że sprzęt zostanie oficjalnie przedstawiony już w przyszłym miesiącu na targach CES 2014.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona