Odświeżona wersja Dell Venue 8 Pro z czterordzeniowym układem Intel Atom Z3745D | Tabletowo.pl

Odświeżona wersja Dell Venue 8 Pro z czterordzeniowym układem Intel Atom Z3745D

Dołącz do dyskusji 0

Już ponad rok temu Dell zaprezentował model Venue 8 Pro. Urządzenie pod względem specyfikacji sprzętowej jest godne polecenia, jednak producent stwierdził, że czas na małe zubożenie tego modelu. Zaprezentował odświeżoną wersję tabletu z czterordzeniowym układem Intel Atom Z3745D i z mniejszą ilością pamięci operacyjnej.

Obecna wersja urządzenia posiada na pokładzie układ Intel Bay Trail Z3740D i dwa gigabajty pamięci operacyjnej. Producent postanowił odjąć jeden gigabajt RAMu i zamienić układ na Intel Atom Z3745D. Nadal do dyspozycji będziemy mieć 32 lub 64GB pamięci wewnętrznej oraz ten sam, 8-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli.

Dell Venue 8 Pro i Venue 11 Pro z Windows 8.1

Z czym wiąże się słabsza specyfikacja? Z niższą ceną. Słabszego Venue 8 Pro na rynku zobaczymy czwartego listopada za około 600 złotych (na amerykańskim rynku). Nie wiadomo ile będzie kosztować w Polsce.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona