Odporne nowości Panasonic: Toughpad FZ-G1 z Windows 8 Pro i Toughpad JT-B1 z Androidem - Tabletowo.pl
Ważne

Odporne nowości Panasonic: Toughpad FZ-G1 z Windows 8 Pro i Toughpad JT-B1 z Androidem

Tabletowo.pl Odporne nowości Panasonic: Toughpad FZ-G1 z Windows 8 Pro i Toughpad JT-B1 z Androidem Nowości

Panasonic znany jest z tego, że zamiast oferować zwykłe tablety, jak znakomita większość producentów, skupił się na sprzęcie specjalistycznym, przeznaczonym dla zupełnie innego targetu. Dzięki temu poznaliśmy dziś kolejne dwie odporne tabletowe propozycje: Toughpad FZ-G1 z Windows 8 Pro i Toughpad JT-B1 z Androidem.

Oba urządzenia, jak przystało na produkty z serii ToughPad i Toughbook, charakteryzują się przede wszystkim bardzo solidnym wykonaniem. Może i przez zastosowane materiały są cięższe i większe od swoich „zwykłych” braci, ale coś za coś. Tu otrzymujemy odporność na wstrząsy, upadki z wysokości, wodę, kurz, itp.

Panasonic Toughpad FG-Z1 został wyposażony w 10,1-calowy ekran Full HD (1920 x 1080 pikseli), procesor Intel Ivy Bridge Core i5-3437U, SSD o pojemności 128GB, do 8GB RAM, akumulator mający pracować do 8 godzin, trzy porty USB 3.0, port USB 2.0, Bluetooth 4.0, opcjonalnie również 3G lub LTE i slot kart microSD. Całość pracuje pod kontrolą Windows 8 Pro. Urządzenie wycenione zostało na 2900 dolarów, a do sprzedaży trafi w marcu.

Z kolei Panasonic Toughpad JT-B1 posiada Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, 7-calowy ekran 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4660, 1GB RAM. 16GB pamięci, slot kart microSD, aparat 13 Mpix, kamerkę 1,3 Mpix oraz akumulator o pojemności 5720 mAh. Koszt modelu, który na półkach sklepowych zadebiutuje w lutym, to 1300 dolarów.

Filmik z tabletem z Windows 8 Pro znajdziecie w linku źródłowym.

źródło

, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona