Odnowiony Nexus 7 2012 znowu dostępny w sklepie Asusa | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Odnowiony Nexus 7 2012 znowu dostępny w sklepie Asusa

Dołącz do dyskusji 0

Google-Nexus-7-inne-01

Pamiętacie czas, kiedy Nexus 7 w swojej pierwotnej formie dokonał przewrotu na rynku tabletów? To nadal bardzo atrakcyjne urządzenia i zainteresowanych nimi śpieszę poinformować, że w sklepie Asusa znowu są dostępne z dopiskiem odnowione. Do kupienia są dwie wersje pojemnościowe – 8 i 16 GB. W przypadku tej pojemniejszej wersji oszczędność względem fabrycznie nowej sztuki waha się do stu do dwustu złotych.

O co chodzi z tym dopiskiem odnowiony? Mowa tu o refurbished. U nas nie jest to popularna praktyka, ale na zachodzie to całkiem normalne. Najczęściej sprzęt oznaczony słowem refurbished oznacza, że miał on jakąś usterkę. Została ona usunięta, ale produkt nie może już wrócić na sklepowe półki  jako nowy, więc pojawia się na rynku, z oznaczeniem odnowiony. Nie musi to być jednak tylko usterka, ale też zwrot, bo np. urządzenie się klientowi nie spodobało itp. To nasze święte prawo (w Polsce przy zakupach na odległość) do zwrotu bez podania przyczyny.

Wracając do Neusa 7. Tutaj dostępne są wersje Wi-Fi, za 499 i 699 zł kolejno za 8 i 16 GB. Wysyłka jest darmowa. Nie ma informacji czy tablety z modemem 3G również pojawią się jako odnowione.

źródło: czytelnik „Łukasz Kluz” – dzięki

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona