Odnowiony iPad Air dostępny na amerykańskiej stronie Apple - Tabletowo.pl

Odnowiony iPad Air dostępny na amerykańskiej stronie Apple

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Odnowiony iPad Air dostępny na amerykańskiej stronie Apple Apple Nowości

U nas jeszcze nie, ale za oceanem, w sklepie Apple pojawił się iPad Air w wersji Refurbished. Sprzedaż takiego sprzętu w Stanach, to popularna i znana praktyka, natomiast, w Polsce nie jest zbyt dobrze odbierana przez konsumentów. Refurbished znaczy odnowiony, czyli sprzęt mający jakieś większe lub mniejsze usterki, zostaje naprawiony i wraca do obiegu.

Odnowiony iPad Air jest tańszy o 15 procent względem fabrycznie nowej sztuki. Najtańszy jest naturalnie iPad Air 16 GB i modułem Wi-Fi, za którego trzeba zapłacić 419 dolarów. Dla tych, którzy potrzebują więcej przestrzeni dyskowej przewidziano wariant 32, 64 lub 128 GB za odpowiednio: 509, 589 i 679 dolarów.

Jeśli chodzi o 4G (współpracuje z siecią AT&T), to odnowionego iPad Air można już nabyć za 529, 619 i 699 dolarów, odpowiednio za warianty pojemnościowe 16, 35 i 64 GB.

Każdy, kto zamówi takiego iPada w wersji Refurbished ma zagwarantowaną bezpłatną wysyłkę. Warto nadmienić, że tablety mają nowe baterie i obudowy.

Wszystkie tablety do wglądu na amerykańskiej wersji Apple Online.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona