Silny wzrost popularności Oclean w branży elektrycznych szczoteczek do zębów

Akcja partnerska

Jak wiadomo, rynek elektrycznych szczoteczek do zębów zawsze był zdominowany przez dwie wiodące marki: Oral-B i Philips. W ostatnich latach na scenę wkroczyła jednak nowa firma, ciesząca się coraz większą popularnością u konsumentów – Oclean.

Reklama

Oclean podbija rynek elektrycznych szczoteczek

Zgodnie z nowymi danymi branży e-commerce, konsumenci coraz częściej sięgają po produkty Oclean dzięki profesjonalnej pielęgnacji oferowanej przez szczoteczki tej firmy oraz rozsądnym cenom. Duża liczba użytkowników Oclean korzystała już wcześniej ze szczoteczek elektrycznych Oral-B i Philips.

„Zaawansowana opieka dentystyczna” jest podstawowym celem Oclean. Firma dąży do niego, wykorzystując innowacyjne technologie przy opracowywaniu produktów, zapewniających profesjonalną pielęgnację zdrowia jamy ustnej i wysoki komfort użytkowania urządzeń.

Technologie użyte w Oclean Xpro

Na przykład w odpowiedzi na powszechny problem pomijania pewnych obszarów przy szczotkowaniu, eksperci z Oclean opracowali dokładną 8-strefową technologię monitorowania pomijanych stref i zastosowali ją w elektrycznej szczoteczce do zębów Xpro. Nawet bez połączenia z aplikacją, Xpro może zbierać i przetwarzać dane, używać metod statystycznych i algorytmów, aby rejestrować i analizować sposób szczotkowania, w celu uzyskania dokładnego obrazu pomijanych stref. Wyniki są w przejrzysty sposób przedstawiane na ekranie dotykowym obudowy. I jest to wyjątkowa funkcja, którą wykorzystuje wyłącznie Oclean.

Aby poprawić wrażenia z użytkowania, Oclean opracował również unikalną, ultradźwiękową technologię aktywnej eliminacji hałasu, która jest najlepszą w branży, wyraźnie zmniejszając natężenie dźwięku podczas szczotkowania. Osiąga się to dzięki ultradźwiękowej kontroli pasma częstotliwości 20000 Hz i zakłócając dźwięki pracy szczoteczki częstotliwością niesłyszalną dla ludzkiego ucha, ale jednocześnie obniżając hałas generowany przez urządzenie do zaledwie 45 dB (dźwięk wydawany przez lecącego komara to 40 dB).

Oprócz innowacji w aspektach sprzętowych szczoteczek do zębów, oprogramowanie Oclean App również się rozwija. Bazując na nawykach różnych ludzi w szczotkowaniu i ogólnym stanie jamy ustnej, Xpro może polecić ponad 20 profesjonalnych programów opieki stomatologicznej, a także obsługuje setki niestandardowych programów szczotkowania. Zastosowany algorytm sprawia, że ​​plan szczotkowania jest w stanie zaspokoić potrzeby tysięcy osób.

Ponadto, produkty Oclean charakteryzują się minimalistycznym stylem, a każdy szczegół jest przemyślany przez projektantów. Urządzenia tej marki wygrały wiele nagród, w tym Good Design, która jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem za wzornictwo w Azji, oraz IF Award i Red Dot Award.

Innowacyjna technologia Oclean, profesjonalna opieka dentystyczna, wysoka satysfakcja z obsługi i rozsądne ceny, przyczyniły się do silnego wzrostu tej marki w branży szczoteczek elektrycznych.

Wpis powstał przy współpracy z Oclean