Obudowa Huawei MediaPad X2 (Kirin 925, 3GB RAM, 7" 1920x1200) na pierwszych zdjęciach - Tabletowo.pl

Obudowa Huawei MediaPad X2 (Kirin 925, 3GB RAM, 7″ 1920×1200) na pierwszych zdjęciach

Dołącz do dyskusji 0

Jednym z najciekawszych tabletów zaprezentowanych w historii Huawei był MediaPad X1 7.0. Jego premiera miała miejsce w Barcelonie podczas targów MWC 2014, niestety, później nie doczekał się debiutu w Polsce (a szkoda). Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie Huawei może zaprezentować jego następcę, MediaPad X2.

Pierwsze zdjęcia przedstawiające obudowę urządzenia trafiły do sieci za sprawą jednego z chińskich źródeł. MediaPad X2 ma zostać zamknięty w aluminiowej obudowie i, mimo 7-calowego wyświetlacza, ma być stosunkowo niewielkich wymiarów (a przynajmniej tak można wnioskować ze zdjęć, o ile oczywiście przedstawiają ten model).

Z przecieków dowiadujemy się również, jakie parametry ma oferować nadchodzący MediaPad X2. Na jego pokładzie ma się znaleźć 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Kirin 925, 3GB pamięci operacyjnej RAM oraz system operacyjny Android (nie wiadomo której edycji – w grę wchodzi zapewne 4.4 KitKat lub 5.0 Lollipop) z nakładką EMUI 3.0.

Mówi się, że Huawei MediaPad X2 ma zostać wyceniony na ok. 399 euro. Na razie jednak wszelkie informacje na jego temat należy traktować z przymrużeniem oka, póki nie zostanie oficjalnie zaprezentowany (na CES 2015 lub MWC 2015 – w styczniu lub w marcu).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona