Obniżka cen tabletu Cube iWork8 - dostępny jest teraz za czterysta złotych | Tabletowo.pl

Obniżka cen tabletu Cube iWork8 – dostępny jest teraz za czterysta złotych

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze w trakcie wakacji odbyła się premiera tabletu Cube iWork8. Prawdopodobnie nie słyszeliście o tym urządzeniu, ponieważ jest to klasyczny „chińczyk”, a u nas o nim nie wspominaliśmy. Tak więc informujemy Was, że taki sprzęt istnieje i właśnie został przeceniony na 700 juanów, co w przeliczeniu wynosi około 400 złotych.

Cube iWork8 wyposażony został w czterordzeniowy układ Intel Z3735D 1,8 GHz, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, trzydzieści dwa gigabajty na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD, 8-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1280 x 800, baterię 5 000 mAh, która pozwoli nam korzystać z tabletu przez osiem godzin oraz dwa aparaty z matrycami 2-megapikseli. Ponadto z danych o urządzeniu dowiemy się, że na pokładzie znajduje się moduł WiFi, wyjście HDMI oraz pełny port USB z obsługą OTG. Całość pracuje pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

iwork

Tak, jak wspominałem, iWork8 dostępny jest obecnie za 700 juanów. Jest to cena okazyjna, bo specyfikacja prezentuje się bardzo ciekawie. Niestety sprzęt nie jest oficjalnie sprzedawany na naszym rynku. Pozostaje nam zakup online z wysyłką z zagranicy, ale i tak powinno się opłacić.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona