Nvidia "przypadkiem" potwierdziła Nexusa 9 - Tabletowo.pl
Ważne

Nvidia „przypadkiem” potwierdziła Nexusa 9

Zieloni dzięki sporom sądowym wyświadczyli mobilnej branży przysługę. W jednym z pism, które miało zostać przedłożone w sądzie zawiera wzmiankę o tajemniczym Nexusie 9. Okazało się, że w dotychczasowych plotkach było trochę prawdy. 

Dokładniej chodzi o sprawę, w której Nvidia oskarża firmę Qualcomm i Samsung o naruszenie ich patentów w tworzeniu układów graficznych. Ludzie firmy z Santa Clara wystosowali pismo, w którym zachwalają swoją Tegrę K1. Firma przytacza, w jakich urządzeniach wykorzystuje się lub będzie wykorzystywać ich układ.

Nie wiem czy przez pomyłkę, ale w jednej z linijek pada wyrażenie, że HTC Nexus 9, który pojawi się w trzecim kwartale działa właśnie na Tegrze K1. Potwierdzają się w ten sposób plotki, jakoby to Tajwańczycy stali za produkcją nadchodzącego tabletu.

Warto nadmienić, że już wcześniej pojawiały się przecieki, które dotyczyły specyfikacji Nexusa 9. Już wtedy mówiło się o Nvidia Logan (64-bity). Nowy Nexus powinien przynieść też nowego Androida. Póki co nie wiadomo, kiedy dokładnie Android L, a może Android Lion, pojawią się dla mas, ale wiele wskazuje na to, że powinno to być już naprawdę niedługo.

Dziękujemy Nvidio za te informację. Czekamy na tablet, który może pojawić się już niedługo, wszak właśnie kończy się trzeci kwartał 2014 roku. ;-)

Tabletowo.pl Nvidia "przypadkiem" potwierdziła Nexusa 9 Google NVIDIA Plotki / Przecieki Tablety

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona