NVIDIA Mocha to będzie mocny tablet z funkcjami konsoli Shield?

nvidia_shield_nowosci

Ostatnio pisaliśmy Wam o tablecie NVIDII, który został dostrzeżony w sieci. Jego specyfikacja robi bardzo duże wrażenie, ale okazuje się, że to bardzo prawdopodobnie nie jest koniec niespodzianek od tej firmy i to urządzenie będzie przenośną konsolą do gier z ogromną mocą. Czy to będzie Shield Tablet?

NVIDIA  Mocha, która została przyłapana w internecie została wyposażona w 7,9-calowy ekran o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, 4-rdzeniowy procesor Tegra K1 o taktowaniu 2,1 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Dodatkowo znajdziemy w nim jeszcze 7-megapikselowy aparat główny, 16 GB pamięci wbudowanej oraz Androida 4.4 KitKat. Okazuje się, że ten tablet dostanie prawdopodobnie wszystkie funkcje konsoli do gier NVIDIA Shield.

Jeśli się tak stanie to oprócz bardzo wymagających gier z systemu Androida będzie on również posiadać funkcję streamingu gier z komputerów stacjonarnych. Dzięki temu świetnie będzie nadawać się jako drugi ekran do wielu produkcji. Jeśli cena będzie rozsądna (przewidywana cena to między 299 a 349 dolarów) to może okazać się to nie tylko ciekawy tablet, ale również doskonały gadżet dla wszystkich graczy. Przyznam szczerzę, że pomysł mi się podoba i chętnie sprawdziłbym działania takiego tabletu w praktyce. Waszym zdaniem ma on szansę na duży sukces czy będzie skazany na bycie niszową zabawką?

Źródło