NVIDIA i Fortnite zachęcają do łączenia nauki z zabawą. Rusza konkurs z laptopami do wygrania

Połowa sierpnia to okres, kiedy uczniowie i studenci, mimo często szczerej niechęci, coraz częściej powracają myślami do tematu szkoły. Wielu z nich wykorzystuje ostatnie dni niczym nieskrępowanego wolnego czasu na ulubione gry komputerowe. NVIDIA i twórcy gry Fortnite postanowili wykorzystać okres powrotu do zajęć szkolnych na organizację konkursu, w którym do wygrania są laptopy umożliwiające godzenie pożytecznego z przyjemnym.

Reklama

Celem samego konkursu jest popularyzacja notebooków wyposażonych w mobilne karty NVIDIA GeForce jako narzędzi umożliwiających zarówno wykonywanie zadań związanych ze zdobywaniem wiedzy jak i zapewniających dostęp do komputerowej rozrywki na wysokim poziomie. Dedykowane karty graficzne posłużyć mogą bowiem do szeregu zastosowań związanych z pracą kreatywną (edycja zdjęć, fotografii, produkcja dźwięku), inżynierią (zapewnienie mocy obliczeniowej dla programów do pracy z grafiką 3D), analizą danych czy wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Uczestnicy konkursu mogą zostać uhonorowani jednym z laptopów gamingowych spełniających założone dla konkursu kryteria. Są to:

 • MSI GL63;
 • MSI GL73;
 • HP Omen 15;
 • Gigabyte AORUS 15;
 • Razer Blade.

Zasady konkursu #OutsmartOutplay opisuje poniższy film:

Zadania konkursowe wykonywane są na dedykowanej mapie w grze Fortnite. Sama mapa zawiera kilka zagadek z zakresu wiedzy szkolnej. Ich rozwiązanie upoważnia do zgłoszenia się do konkursu.

Zasady udziału w konkursie #OutsmartOutplay

Zainteresowani uczestnictwem muszą podjąć następujące kroki:

 • Pobrać grę Fortnite (za darmo);
 • Włączyć Tryb Kreatywny w menu gry Fortnite i uruchomić ją;
 • Wejść po schodach znajdujących się przed graczem, dotrzeć do szczeliny i przytrzymać przycisk użycia (domyślnie: E) aby zmienić miejsce docelowe;
 • Wprowadzić kod: 3019-3916-6566;
 • Poczekać, aż mapa się załaduje, a następnie użyć szczeliny;
 • Opublikować przebieg swojej rozgrywki lub zrzut ekranu w mediach społecznościowych. Wpis powinien być opatrzony hashtagiem #OutsmartOutplay , oznaczać użytkownika @NVIDIAGeForce oraz znajomego, któremu gracz chce rzucić wyzwanie. W ten sposób obydwu uczestników zyska szansę na wygranie laptopa.

Zachęcamy serdecznie do udziału w konkursie, zwłaszcza, że nagrody są wyjątkowo atrakcyjne. Możliwe do wygrania laptopy z pewnością uprzyjemnią ponowne rzucenie się w wir nauki, przy okazji siejąc ziarenko zazdrości u rodzeństwa, współlokatorów czy pozostałych mieszkańców akademika ;).

Więcej informacji o konkursie dostępne jest pod tym adresem. Przypominamy, że to nie Tabletowo jest jego organizatorem, więc nie zgłaszajcie się do nas po laptopy ;)

Źródło: informacja prasowa, NVIDIA