Ważne: NVIDIA ogłasza program wymiany wtyczek do zasilaczy. Sprawdź, czy powinieneś wymienić swoją | Tabletowo.pl

Ważne: NVIDIA ogłasza program wymiany wtyczek do zasilaczy. Sprawdź, czy powinieneś wymienić swoją

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli korzystasz z urządzenia marki NVIDIA, to koniecznie sprawdź, jaką masz wtyczkę do zasilacza. Istnieje bowiem duże prawdopodobieństwo, że powinieneś ją jak najszybciej wymienić, ponieważ obecnie używana może się zepsuć, co grozi nawet porażeniem prądem.

W przesłanej informacji prasowej NVIDIA podaje, że programem wymiany są objęte wszystkie wtyczki, dołączone do uniwersalnych ładowarek SHIELD (SHIELD™ World Charger), europejskich wersji tabletów SHIELD oraz urządzeń SHIELD TV, sprzedawanych od lipca 2014 roku do czerwca 2017 roku. Okres obejmuje więc aż trzy lata, więc najprawdopodobniej dotyczy to również Ciebie.

NVIDIA ustaliła, że wtyczka może się zepsuć i przez to stworzyć nawet zagrożenie porażenie prądem. Dlatego natychmiast zdecydowano się ogłosić program, w ramach którego każdy klient będzie mógł całkowicie bezpłatnie wymienić swój egzemplarz. Chodzi tu konkretniej o wtyczki z europejską wtyczką z dwoma bolcami – jeżeli ktoś ma inną, jego to nie dotyczy.

fot. NVIDIA

Aby sprawdzić, czy Wasza wtyczka kwalifikuje się do zmiany, musicie wejść na >dedykowaną stronę< i zapoznać się z dokładnymi wskazówkami, w jaki sposób ją rozpoznać. Następnie trzeba wypełnić jeszcze formularz. W razie pytań można skontaktować się z działem obsługi klienta pod numerem +48223975013.

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona