Nubia Z11 już dostępna w międzynarodowej przedsprzedaży | Tabletowo.pl

Nubia Z11 już dostępna w międzynarodowej przedsprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

Nubia Z11 to jeden z najciekawszych flagowców ze Snapdragonem 820, jaki zadebiutował od początku roku. Oprócz świetnego wyposażenia oferuje również interaktywne ramki, umożliwiające wykonywanie niektórych czynności za pomocą przypisanych do nich gestów. Jeśli więc smartfon wpadł Wam w oko, to już możecie go zamówić.

Nubia Z11 dostępna jest w ofercie Oppomart zarówno w wariancie podstawowym, czyli z 4 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, jak i wyższym, tj. z 6 GB RAM i 128 GB przestrzenią na pliki użytkownika. Ten pierwszy kosztuje 499 dolarów (około 2000 złotych), natomiast drugi 699 dolarów (około 2800 złotych).

Trzeba jednak pamiętać, że o ile pierwszy dostępny jest w trzech kolorach (srebrnym, szarym i złotym), o tyle drugi już tylko w złotej obudowie. Przesyłka jest bezpłatna, natomiast za 20 dolarów (około 80 złotych) można wybrać priorytetową, w dodatku z gwarancją nienaliczenia podatku.

Z pełną specyfikacją i opisem Nubii Z11 możecie zapoznać się w tym wpisie.

Źródło: Oppomart

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona