Nubia X8 zadebiutuje razem z Nubią Z11 18 stycznia? | Tabletowo.pl

Nubia X8 zadebiutuje razem z Nubią Z11 18 stycznia?

Dołącz do dyskusji 0

ZTE w ostatnim czasie dość mocno stara się zwiększyć swoje udziały w globalnym rynku smartfonów. Jego marka Axon od końca 2015 roku jest obecna w Europie (a wkrótce zawita również do Polski), ale i Nubia powoli zmierza na Stary Kontynent. Dlatego coraz uważniej przyglądamy się nowościom Chińczyków, a te z każdą kolejną są jeszcze ciekawsze. Już 18 stycznia możemy zobaczyć dwie premiery: Nubię X8 oraz Nubię Z11.

O drugiej z nich już Was dziś informowaliśmy, więc teraz przyszedł czas, aby poświęcić nieco uwagi pierwszemu z ww. modeli. W przeszłości pojawiło się na jego temat kilka doniesień, w tym o prawdopodobnym wyglądzie oraz domniemanej specyfikacji technicznej. Teraz, dzięki najnowszym zdjęciom wiadomo już, że Nubia X8 będzie cechowała się zupełnie innym designem, niż oczekiwaliśmy. Nie uświadczymy również dotykowych przycisków do regulacji głośności. Czytnik linii papilarnych przeniesiono natomiast na plecki, pod obiektyw aparatu. Zabraknie także szkła pokrywającego cały tylny panel. Co ciekawe, wygląda on dokładnie jak ten, który przedstawiał wcześniej rzekomo tył Nubii Z11. Zrobił się nam więc mały bałagan, więc liczę, że ZTE szybko rozwieje wszystkie wątpliwości (dokładnie 18 stycznia ;).

Jeśli przejść do specyfikacji technicznej, to Nubia X8 (według najświeższych doniesień) ma zostać wyposażona m.in. w 6,44-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), procesor Qualcomm Snapdragon 820 oraz akumulator o pojemności 4500 mAh. Wcześniejsze przecieki sugerują dodatkowo 4 GB RAM, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, moduł LTE oraz system operacyjny Android 5.1 Lollipop.

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona