Zegarek gracza, nubia Red Magic Watch, jest już dostępny w Europie. Znamy cenę

Gamingowa marka smartfonów, nubia Red Magic, rozszerzyła ostatnio ofertę o pierwszy model smartwatcha. Nie jest to zaawansowany zegarek z milionami funkcji fitness, więc i cena nie jest przesadnie wysoka.

Reklama

nubia Red Magic Watch w Europie

Co takiego może być wyjątkowego w zegarku dla graczy? Pewnie sporo, choć akurat nubia Red Magic Watch nie błyszczy pod tym względem. Gdyby zegarek pozbawić gimingowego brandu, wyszłoby na to, że mamy do czynienia ze smartwatchem, jakich wiele. W gruncie rzeczy, jest to chyba dobry wybór głównie dla tych, którzy chcieliby mieć smartfon i gadżet na nadgarstek od jednej firmy.

Na oficjalnej stronie nubii, pojawiła się oferta z Red Magic Watch. Zegarek wyceniono na 99 euro, co w bezpośrednim przeliczeniu daje nam około 450 złotych. Co dostaniemy w tej cenie?

Reklama

Wearable dla aktywnych graczy

Ze specyfikacji nubii Red Magic Watch można wyliczyć okrągłą tarczę o średnicy 1,39 cala z ekranem OLED, baterię umożliwiającą do 15 dni działania oraz obudowę odporną na nacisk wody do 5 ATM. Wśród czujników mamy sensor tętna, miernik nasycenia krwi tlenem oraz akcelerometr, przydający się podczas wykrywania ćwiczeń fizycznych.

Co ciekawe, zegarek nubii wyposażono także w moduł GPS, co pozwala na rejestrowanie tras treningów, bez konieczności połączenia ze smartfonem. Oczywiście wtedy czas działania skraca się – w tym trybie urządzenie wytrzyma nie więcej niż 50 godzin.

W sklepie Red Magic, zegarki z czarną obudową już się wyprzedały. Dostępna jest wyłącznie opcja srebrna. Trudno powiedzieć, czy dodatkowe sztuki zostaną dosłane do Europy, ale byłoby miło, gdyby producent zadbał o odpowiednie zatowarowanie. Najwyraźniej chętnych było więcej niż się spodziewano.

 1. Czyli to żaden zegarek dla graczy, skoro nie oferuje żadnej funkcją związanej z graniem, a nazywanie go tak tylko dlatego, że będzie miał czerwoną tapetę to jakaś komedia…

   1. Jak się nie znasz to zamilcz lepiej zamiast się błaźnić, nie po raz pierwszy zresztą.
    Garmin Esports ma całkiem fajne i ciekawe opcje dla graczy, więc jak widać można…

     1. Ja nie przeżywam, to jest zwyczajny zegarek, ale pewnie minusem takiego zegarka będzie kiepska aplikacja jak to jest w chińskich zegarkach. :D

   2. Nie o to chodziło. Sprzęt gamingowy musi mieć RGB wstawione we wszelkie możliwe miejsca … A jak nie ma miejsca to trzeba powiększyć obudowę …

 2. Gdyby ten „zegarek” miał wewnętrzną pamięć, głośnik i wersję z eSIM’em byłby interesujący, a tak? Mimo informacji że się wyprzedał to nie potrafię sobie odpowiedzieć na pytanie: dla kogo jest ten sprzęt?:/

 3. „Co ciekawe, zegarek nubii wyposażono także w moduł GPS, co pozwala na rejestrowanie tras treningów, bez konieczności połączenia ze smartfonem. Oczywiście wtedy czas działania skraca się – w tym trybie urządzenie wytrzyma nie więcej niż 50 godzin.”

  Do 50godzin z włączonym GPS podczas aktywności??? Toz to niemożliwe raczej, chyba, że w jakimś mega trybie oszczędzania

  1. Galaxy watch 46 lte z włączonym esim i GPS zżera 10% na godzinę. A bez tego działa 100h wiec proporcjonalnie by pasowało

     1. Chodziło mi o tamten zegarek i z rozpędu napisałem 100h czytając twój post zamiast wspomnianego 50h co według mnie jest abstrakcją. Poza tym porównanie do Samsunga czy też do innego zegarka nie jest w żaden sposób adekwatne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama