Nubia N1 z naprawdę dużą baterią | Tabletowo.pl

Nubia N1 z naprawdę dużą baterią

Dołącz do dyskusji 0

Minęły już czasy, kiedy baterie o pojemności 3300 mAh uchodziły za duże. Teraz większość producentów celuje w 4000 mAh. Co powiecie jednak na to, że smartfon Nubia N1 będzie wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh?

Z baterią o takiej pojemności będzie już można trochę popracować. Warto jednak zaznaczyć, że informacja nie jest potwierdzona. To przeciek – zdjęcie z prezentacji multimedialnej pokazującej możliwości nowego smartfonu Nubia N1. Informacja wydaje się jednak całkiem sensowna i pewnie właśnie taką baterię zaoferuje urządzenie.

Oprócz informacji o baterii do internetu wyciekły także inne dane na temat Nubia N1. Wiemy już, że smartfon będzie wyposażony w 5,5-calowy ekran, chipset MediaTek Helio P10, a także zintegrowany układ graficzny Mali-T860. Nubia N1 będzie miała 3 GB pamięci RAM, jak również 64 GB pamięci wewnętrznej.

Warto też wspomnieć, że urządzenie pojawi się z wbudowanym czytnikiem liniii papilarnych, co już właściwie staje się standardem w smartfonach. Do tego Nubia N1 będzie oferować 13 MP aparat. Cena urządzenia wyniesie około 255 dolarów.

nubian1-2

Nie wiadomo natomiast, kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia smartfonu do sprzedaży. Domniemywa się jednak, że będzie to raczej wcześniej niż później.

Źródło: Xiaomi Today

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona