Nubia N1 Premium Edition wchodzi na europejskie salony | Tabletowo.pl

Nubia N1 Premium Edition wchodzi na europejskie salony

Dołącz do dyskusji 0

Nubia N1 w swojej „standardowej” wersji została przyjęta przez rynek raczej pozytywnie. Tym samym, nie powinno dziwić, że ZTE planuje trafić z tym urządzeniem do jak największej liczby osób. Orężem, które ma pomóc korporacji w tym zadaniu, jest nieco zmodyfikowana wersja Premium, która pojawia się właśnie na sklepowych półkach.

Jak donosi serwis NotebookCheckNubia N1 Premium Edition objawiła się już na niemieckim eBay’u oraz Amazonie. Model o kodowej nazwie NX541J można nabyć już za równowartość 259 euro, co daje nam około 1120 złotych. Co dostaniemy za taką kwotę?

Smartfon zapada w pamięć 5.5-calowym wyświetlaczem, ponadprzeciętnym ogniwem baterii o pojemności 5000 mAh oraz optyką aparatu o matrycy 13 Mpix. Nad płynnością działania Androida 6.0 czuwa ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 oraz 3GB pamięci RAM. Telefon będzie także wspierał technologię oszczędzania baterii Nubia neoPower; tak samo jak w zeszłorocznej edycji smartfonu nie zabraknie rzecz jasna czytnika linii papilarnych oraz wsparcia dla kart pamięci SD.

Ci z Was, którzy interesują się ofertą ZTE, zapewne już wiedzą, że względem pierwowzoru różnic tutaj jak na lekarstwo. Co zatem odpowiada za zmianę nazewnictwa i dodanie urządzeniu dopisku „Premium” w nazwie? Cóż. Wiele wskazuje na to, że chodzi o rozbudowanie ilości pamięci z 32 do 64 GB. I… tyle. Nie oceniam urządzenia, jednak czy dystrybucja nowej wersji musiała zawierać w sobie właśnie to słowo? Pozostawiam to Waszej ocenie.

źródło: NotebookCheck, Amazon.de

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona