NTT A72B za 399 złotych w Media Markt: 7", 1024 x 600, 8GB, 1GB RAM, Android 4.0 - Tabletowo.pl

NTT A72B za 399 złotych w Media Markt: 7″, 1024 x 600, 8GB, 1GB RAM, Android 4.0

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl NTT A72B za 399 złotych w Media Markt: 7", 1024 x 600, 8GB, 1GB RAM, Android 4.0 Nowości

Co Wam powiem, to Wam powiem, ale Wam powiem… Sobota wieczór. Siedzę zawalona tabletami – dosłownie (nie myślcie, że odpoczywam – pisałam już, że recenzja Asusa Transformer Pad 300 będzie w weekend choćbym miała nie spać… i będzie, jutro). Patrzę, a tu mejl od jednego z Czytelników informujący o promocji tabletu w Media Markt. Pomyślałam sobie od niechcenia „pewnie kolejna budżetówka jakich wiele”, ale mimo wszystko zajrzałam do załącznika. I dobrze zrobiłam. Jak się bowiem okazało, od 28 maja we wspomnianej sieci sklepów będzie można kupić tablet NTT A72B za jedyne 399 złotych. Słowa „jedyne” użyłam nie bez powodu… Pokuszę się o stwierdzenie, że w tej cenie trudno będzie znaleźć urządzenie z lepszymi parametrami technicznymi.

W internecie próżno szukać informacji na temat NTT A72B, bowiem jest to całkowicie nieznany produkt – chyba że jakimś cudem już o nim wcześniej słyszeliście… Wątpię. Nie zmienia to faktu, że nieznany (na razie) model może ostro zamieszać na rynku. Mówię o tym urządzeniu w samych superlatywach, bo na papierze wygląda intrygująco.

Specyfikacja NTT A72B obejmuje przede wszystkim ekran (jak się domyślam, pojemnościowy) o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, najnowszy system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich, procesor Cortex A9 o taktowaniu 1GHz, slot kart microSD, kamerkę do połączeń wideo, port microUSB oraz wyjście miniHDMI. Brzmi interesująco, chyba nie zaprzeczycie?

NTT dotychczas kojarzyło mi się tylko i wyłącznie z japońską siecią komórkową – NTT Docomo. Od dziś moje myśli po usłyszeniu tej nazwy będą biegły w zupełnie innym kierunku. Mam nadzieję, że jakoś uda mi się skontaktować z przedstawicielem firmy i dorwać egzemplarz do testów. Ewentualnie pofatyguję się do MM i stanę rano w kolejce – kto wie, być może całkiem długiej. Zapowiada się ciekawy sprzęt. Pytanie tylko jak faktycznie urządzenie to będzie działało i na jakim poziomie będzie stała jakość wykonania – jeśli na wysokim, to NTT A72B będzie niewątpliwie pretendował do miana tymczasowego króla budżetowych tabletów. To okaże się już wkrótce.

NTT A72B będzie dostępny za 399 złotych w sklepach Media Markt od 28 maja.

Dzięki Piotr! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona