NTT 758 - tablet o bardzo podstawowych parametrach za 300 złotych - Tabletowo.pl

NTT 758 – tablet o bardzo podstawowych parametrach za 300 złotych

Tabletowo.pl NTT 758 - tablet o bardzo podstawowych parametrach za 300 złotych Nowości

W zeszłym roku tablety z jednordzeniowym procesorem i ekranem o rozdzielczości 800 x 480 pikseli były standardem – w dodatku kosztowały tyle, co dziś sprzęt dwa razy lepszy. Obecnie rynek tabletów znacznie się zmienił – podobnie jak nasze oczekiwania względem urządzeń. Mimo wszystko jednak firma NTT postanowiła wprowadzić na polski rynek tablet o bardzo podstawowych parametrach, skierowany do niewymagających użytkowników: NTT 758.

Popyt na tablety rośnie szybciej, niż jakichkolwiek innych produktów w branży IT. Wśród tabletów największym zainteresowaniem cieszą się urządzenia małe i niedrogie. NTT 758 spełnia wszystkie wymagania stawiane przez klientów, którzy poszukują kompromisu między ceną i jakością. Ponadto NTT 758 jest cienki, lekki i wyróżnia się pod względem wzornictwa, dlatego też spodziewamy się dużego zainteresowania tą konstrukcją

– Artur Wzorek, product manager w NTT System

Grunt to ładnie opisać to, co w rzeczywistości jest po prostu średnie. NTT 758 to tablet wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, pracujący w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, dzięki jednordzeniowemu procesorowi Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz z Mali 400, 512MB RAM i 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o 32GB – slot kart microSD.

Cena NTT 758, objętego 2-letnią gwarancją, to 300 złotych.

ź: NTT

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona