Nowy zwiastun flipperów osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen

Szczerze powiedziawszy od czasu stworzenia Gwiezdnej wersji Angry Birds oraz wykupienia marki Star Wars przez Disney już nic mnie nie zaskoczy. Niedługo będziecie mieli możliwość rozgrywki w … Pinball osadzony właśnie w świecie stworzonym przez G. Lucasa.

Reklama

Tym razem za produkcją stoi Zen Studios (marką wiodąca na rynku gier z metalową kuleczką), które wyda swój tytuł w wersji standalone oraz jako DLC do swoich wcześniejszych gier. Gracze będą mogli wziąć udział w historii znanej z V części filmu – przez wielu uważanej za najlepszą.

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun ukazujący rozgrywkę z Star Wars Pinball. Na przedstawionych scenach widać, że gracze będą musieli stawić się czoła nie tylko licznym wyzwaniom, ale również i interaktywnemu otoczeniu oraz wezmą udział w scenach z piątego epizodu. Oprócz stołu z piątą częścią Star Wars zagramy również na dwóch kolejnych przedstawiających historię Wojny Klonów oraz Boby Fetta. Kolejnych siedem jest jeszcze w etapie produkcji.

Star Wars Pinball wystartuje jeszcze w tym miesiącu i będzie oddzielną aplikacją dla urządzeń z systemem iOS oraz Android.  Otrzymamy również DLC do wcześniejszych produkcji Zen StudiosZen Pinball 2 i Pinball FX2 – dodatki te dostępne będą już na wszystkie znane platformy.

Zwiastun Star Wars Pinball

Moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo i sądzę, że klimat oraz atmosfera związana ze starą trylogią nigdy już nie powróci…

[Źródło]