Nowy zwiastun flipperów osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen - Tabletowo.pl

Nowy zwiastun flipperów osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen

Dołącz do dyskusji 0

Szczerze powiedziawszy od czasu stworzenia Gwiezdnej wersji Angry Birds oraz wykupienia marki Star Wars przez Disney już nic mnie nie zaskoczy. Niedługo będziecie mieli możliwość rozgrywki w … Pinball osadzony właśnie w świecie stworzonym przez G. Lucasa.

Tym razem za produkcją stoi Zen Studios (marką wiodąca na rynku gier z metalową kuleczką), które wyda swój tytuł w wersji standalone oraz jako DLC do swoich wcześniejszych gier. Gracze będą mogli wziąć udział w historii znanej z V części filmu – przez wielu uważanej za najlepszą.

Tabletowo.pl Nowy zwiastun flipperów osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen Aplikacje

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun ukazujący rozgrywkę z Star Wars Pinball. Na przedstawionych scenach widać, że gracze będą musieli stawić się czoła nie tylko licznym wyzwaniom, ale również i interaktywnemu otoczeniu oraz wezmą udział w scenach z piątego epizodu. Oprócz stołu z piątą częścią Star Wars zagramy również na dwóch kolejnych przedstawiających historię Wojny Klonów oraz Boby Fetta. Kolejnych siedem jest jeszcze w etapie produkcji.

Tabletowo.pl Nowy zwiastun flipperów osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen Aplikacje

Star Wars Pinball wystartuje jeszcze w tym miesiącu i będzie oddzielną aplikacją dla urządzeń z systemem iOS oraz Android.  Otrzymamy również DLC do wcześniejszych produkcji Zen StudiosZen Pinball 2 i Pinball FX2 – dodatki te dostępne będą już na wszystkie znane platformy.

Zwiastun Star Wars Pinball

Moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo i sądzę, że klimat oraz atmosfera związana ze starą trylogią nigdy już nie powróci…

[Źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona