Nowy wytrzymały tablet od NoteStar: TBP700 | Tabletowo.pl

Nowy wytrzymały tablet od NoteStar: TBP700

Dołącz do dyskusji 0

Firma NoteStar właśnie poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowego tabletu, który będzie skierowany do konkretnych dziedzin przemysłu – w tym przypadku, do prowadzenia sprzedaży bezpośrednio w terenie.

Tablet NoteStar TBP700 wyposażony może być w takie dodatki, jak terminal POS służący do obsługi płatności (bezpośredniego kontaktu z bankiem) czy czytniki kodów kreskowych 1D/2D. Obraz wyświetlany jest na wyświetlaczu o przekątnej 7-cali, który charakteryzuje się rozdzielczością 1280 x 800 pikseli i jasnością 350 nitów. Ponadto NoteStar TBP700 zostanie wyposażony w dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9, który wspomagany będzie przez 1 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika oddano 8 GB pamięci. Urządzenie otrzyma dwa aparaty: przód 2 Mpix i tył 5 Mpix. Za komunikację odpowiadać będzie moduł WiFi w standardach a/b/g/n oraz Bluetooth 4.0 – niestety łączność 3G jest tylko opcją. Za zasilanie w tym produkcie odpowiadać będzie bateria o pojemności 3415 mAh – co może okazać się niewystarczające, jeżeli dodamy do tego moduł GPS, który znajduje się w urządzeniu.

Ponadto producent oferować będzie dodatkowe opcjonalne akcesoria do TBP700.

źródło: news.webwweb.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona