Nowy wiceprezes HTC Smartphones? Polka, gdyby ktoś pytał | Tabletowo.pl

Nowy wiceprezes HTC Smartphones? Polka, gdyby ktoś pytał

Dołącz do dyskusji 0

Ten news to pewnego rodzaju wycieczka przez emocje. Z jednej strony szkoda, że odchodzi obecny prezes działu smartfonów w HTC, jednak z drugiej strony, roszady i informacje, jakie opublikowała sama firma, napawają optymizmem. Rok 2018 ma obfitować w nowe smartfony. Zarówno flagowce, jak i produkty z niższej półki.

Trzeba zacząć od przywołania starej maksymy, że szczęście pewnych osób zazwyczaj jest pechem kogoś innego. W tym wypadku za pechowca możemy chyba uznać Chialina Changa, który do niedawna piastował wysokie stanowisko w firmowej hierarchii. Oficjalny komunikat nie podaje odpowiedzi na pytanie, dlaczego Chang pożegnał się ze swoim stanowiskiem, jednak nie byłbym zdziwiony, gdyby zaważyły wyniki sprzedażowe urządzeń z logo HTC.

Teraz pora na informacje o nieco bardziej pozytywnym wydźwięku. Szefem HTC Smartphones and Connected Devices Division w Europie został Paul Brown, a nowymi wiceprezesami mianowano: Erica Matthesa dla regionu Europa Zachodnia oraz Sylwię Machnik-Kochan dla Europy Wschodniej.

Żeby dalej pozostać w pozytywnej atmosferze, spieszę poinformować, że HTC, które ostatnio cały czas notuje regres, nie tylko nie myśli o wycofaniu się z branży mobilnej, ale i zapowiada szereg nowych urządzeń. Między wierszami można wyczytać, że nie tylko flagowców. Sylwii Machnik-Kochan życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w pracy pod banderą HTC, na ważnym dla tego producenta, wschodnioeuropejskim rynku. :)

źródło: HTC Investors za gsmManiaK

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona