Nowy tablet z wyświetlaczem 2K od Alcatel już w drodze
Ważne

Nowy tablet z wyświetlaczem 2K od Alcatel już w drodze

Jeszcze w tym roku Alcatel zaprezentuje nowe urządzenie wyposażone w 8-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 2K.

Alcatel One Touch Tablet D820X według dotychczasowych informacji ma być urządzeniem wyjątkowym w portfolio tej firmy. Na jego pokładzie znajdziemy trzy gigabajty pamięci operacyjnej, 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD procesor MediaTek MT659 1,9 GHz i aparat 8-megapikseli, jednak prawdziwym rarytasem będzie 8-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, czyli 2K. Całość będzie opierać się na  Androidzie w wersji 4.4.

Tabletowo.pl Nowy tablet z wyświetlaczem 2K od Alcatel już w drodze Android Chińskie Tablety

Model ten na chińskim rynku będzie sprzedawany pod brandem TCL, a na pozostałych pod Alcatel. Mówi się, że producent zaprezentuje D820X  w ciągu najbliższych miesięcy, jednak nie jest jeszcze znana konkretna data. Również cena pozostaje niewiadomą.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona