Nowy tablet Xiaomi się nie włączy, bo jest.. Transformerem | Tabletowo.pl

Nowy tablet Xiaomi się nie włączy, bo jest.. Transformerem

Dołącz do dyskusji 0

Są dziedziny, którymi producenci smartfonów raczej się nie zajmują. Należą do nich m. in. efektywne nawożenie pól rzepaku podczas dotkliwych susz, skład i właściwości wiążące zaprawy gipsowej, czy etymologia słów uznawanych za obraźliwe w społeczeństwach australijskich aborygenów. Do tej pory przemysł zabawkarski, przynajmniej ten, nie wymagający użycia prądu czy baterii, również należał do takich dziedzin. Aż do dziś.

Xiaomi w partnerstwie z Hasbro uruchomiło akcję crowdfundingową, której celem jest sfinansowanie produkcji zabawkowego robota. Z czegoś, co ma imitować tablet Xiaomi Mi Pad 2, będzie można złożyć transformera Soundwave. Mniej więcej tak, jak na poniższej animacji. Przydadzą się do tego elementarne zdolności manualne i jakiś kawałek Wszechiskry.

Transformer-GIF

Figurka będzie mieć 19 cm wysokości. Cena pewnie zaoscyluje w okolicy 100 zł, gdyż na rynku azjatyckim Soundwave’a wyceniono  na 169 juanów (26 dolarów).  Stety, czy niestety, zabawka powstanie, ponieważ podstawowe założenia zrzutki internetowej zostały już spełnione – zebrano już ponad 200% wymaganego progu opłacalności.

Zawsze to jakaś alternatywa dla rodziców, których dzieci suszą głowy o tablet. Oczywiście dowiecie się pierwsi, jeśli przyjdzie nam go recenzować. I nie, nie jest to spóźniony prima aprilis. Link do akcji znajdziecie tu. Pod tym linkiem znajduje się materiał YouTube, na którym przedstawiciele Hasbro i Xiaomi wypowiadają się o projekcie z mniej lub bardziej udawanym entuzjazmem. A poniżej jeszcze kilka zdjęć tego cuda.

Źródła: Xiaomi shopengadget.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona