Nowy tablet od NEC zaprezentowany. Czy model LaVie S podbije europejski rynek?

Nowy tablet od NEC zaprezentowany. Czy model LaVie S podbije europejski rynek?

Dołącz do dyskusji 0

O tym, że firma NEC produkuje tablety, wiadomo nie od dziś. Nie są to urządzenia popularne na europejskim rynku, ponieważ ich dostępność jest znikoma. Z czym więc u nas kojarzy się to japońskie przedsiębiorstwo? Głównie z monitorami, napędami optycznymi oraz obudowami PC. Jednak dzięki nowemu urządzeniu LaVie S już niebawem może się to zmienić.

Tablet, który dziś zaprezentowała firma, wyposażony został w 8-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy, 64-bitowy układ Intel Atom Z3745 1,3 GHz, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 16GB pamięci na pliki oraz aparat z matrycą 8-megapikseli. Ponadto znajdziemy tutaj łączność LTE, WiFi, Bluetooth 4.0 i kamerkę do wideorozmów z matrycą 1,6-megapiksela. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4.

Tabletowo.pl Nowy tablet od NEC zaprezentowany. Czy model LaVie S podbije europejski rynek? Android Nowości Tablety

Sprzęt do sprzedaży w Japonii ma trafić już za miesiąc, a zgodnie z nieoficjalnymi informacjami na europejskim pojawi się jeszcze w tym roku. Nie wiadomo w jakiej cenie będzie oferowany.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona