tablet asusa 7"

Nowy tablet Asusa (7″) na kolejnym zdjęciu

tablet asus eee pad 7"
fot. NotebookItalia

Przed targami producenci coraz częściej publikują w sieci zajawki nowych urządzeń, które mają w nas wzbudzić zainteresowanie. Jednym się to udaje mniej, innym bardziej, ale w każdym przypadku żądany efekt w ostateczności zostaje osiągnięty, bo media zaczynają się tym „czymś” interesować (tak było między innymi przed oficjalną prezentacją Asusa Transformer Prime). Nie inaczej jest w przypadku nadchodzącego tabletu Asusa, którego kolejne zdjęcie zostało opublikowane w sieci.

Po fotce przedstawiającej przód urządzenia (powyżej), przyszła pora na jego tylną część. Poniżej możemy zobaczyć, że najnowszy tablet producenta w centralnej części obudowy będzie posiadał aparat o nieznanej na razie rozdzielczości, a po jego bokach głośniki. Po lewej stronie są też jakieś przyciski, ale na razie trudno wnioskować do czego służą (przez ich bliskie położenie można domniemywać, że do regulacji głośności).

tablet asusa 7"

Z dotychczasowych informacji pojawiających się w sieci można wywnioskować, że tajemniczy Asus będzie posiadał 7-calowy wyświetlacz i dwurdzeniowy procesor Qualcomm, a systemem operacyjnym, pod kontrolą którego będzie pracował, ma być Android – jeśli Honeycomb, to pewnie z rychłą możliwością aktualizacji do „lodowej kanapki”. Na więcej informacji musimy niestety jeszcze trochę poczekać.

Targi CES 2012 w Las Vegas, na których ma zostać zaprezentowany ten model, ruszają już 10 stycznia.

źródło