Nowy smartwatch i gramofon Hykker dostępne w Biedronce za 159 zł

W ofercie sklepów Biedronka pojawiły się dwa nowe produkty firmy Hykker. Są to: smartwatch Chrono 2 i przenośny gramofon Vintage Sound. Cena obu urządzeń to 159 zł.

To, co nas chyba bardziej interesuje, to smartwatch Chrono 2. Został on wyposażony w dotykowy wyświetlacz IPS o przekątnej 1.54 cala. W środku znalazło się miejsce dla slotu karty SIM, która obsługuje sieć 2G. Urządzenie ma też czytnik kart microSD (do 32 GB), kamerę VGA 0.3 Mpix, czujnik wysokości, mikrofon i głośnik. Smartwach zasila bateria o pojemności 260 mAh, która ma pozwolić na 72h czuwania. Sprzęt jest kompatybilny z Androidem 4.3 lub wyższym.

Reklama

Wobec tego, że Chrono 2 obsługuje karty SIM, oferuje możliwość wykonywania i odbierania połączeń, a także pisania i odczytywania smsów. Wśród aplikacji znajdują się kalendarz i opcja „śledzenia aktywności fizycznej”, co nasuwa myśl o krokomierzu.

Koperta wykonana jest z metalu, zaś kolorowe paski zrobione są z silikonu. W wybranych sklepach Biedronki smartwatch znajdziemy w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim.

Jest to prawie to samo urządzenie, co dostępny w Biedronkach w maju Hykker Chrono S79. Różnica polega na innej pojemności baterii (S79 miał 300 mAh, zaś Chrono 2 ma 260 mAh) i innym wyglądzie koperty, która pociągnęła za sobą zmianę rozmieszczenia przycisków.

Jest jeszcze przenośny gramofon na płyty winylowe. Jest to zapewne jakiś sposób na wytworzenie specyficznego klimatu w salonie. Vintage Sound oferuje 3 prędkości odtwarzania i możliwość konwersji muzyki z winylu na format .wav. Gramofon ma wbudowane gniazda SD i USB, dzięki którym można go wykorzystać jako odtwarzacz plików muzycznych. Urządzenie ma wbudowane dwa głośniki o mocy 3W, wejście AUX, mini jack 3.5 mm i RCA.

Wraz z gramofonem można nabyć płyty winylowe z przebojami gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, co jest według mnie całkiem niezłym zagraniem Hykkera na miarę geniuszu marketingowego firmy Apple. Nie ma to jak kupić sprzęt, i przy tej samej okazji wydać pieniądze na dobro komplementarne, które będzie działać tylko na tym sprzęcie :) Wśród propozycji znajdują się winyle z kawałkami Stinga, Lady Pank, The Rolling Stones, Abby, Pink Floyd czy Deep Purple.

 

źródło: materiały prasowe