Nowy smartfon Asusa na horyzoncie – będzie miał dużą baterię i Androida 7.0 | Tabletowo.pl

Nowy smartfon Asusa na horyzoncie – będzie miał dużą baterię i Androida 7.0

Dołącz do dyskusji 0

W chińskim urzędzie certyfikacyjnym TENAA pojawił się właśnie nowy, niespotykany wcześniej model od Asusa. Czego się o nim dowiedzieliśmy?

Urządzenie ma mieć kodową nazwę X00GD i ma być pierwszym smartfonem tajwańskiej firmy z Androidem 7.0 Nougat na pokładzie. Napędzać go ma ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1.5 GHz (nie podano jednak modelu) wraz z 2 GB, 3 GB lub 4 GB pamięci operacyjnej RAM i 16 GB, 32 GB lub 64 GB pamięci wewnętrznej.

Na przednim panelu urządzenia znajdzie się 5.2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), czujniki, głośnik oraz aparat do selfie 8 Mpix i fizyczny przycisk Home. Tylny panel ma skrywać aparat główny 13 Mpix z diodą doświetlającą oraz logo producenta. Oprócz tego znajdziemy jeszcze przycisk odblokowywania i klawisze głośności na prawej krawędzi urządzenia.

Najciekawszym elementem specyfikacji jest duża bateria o pojemności aż 4850 mAh, która przy powyższej specyfikacji powinna zapewnić przynajmniej dwa dni spokojnej pracy urządzenia.

Bardzo możliwe, że urządzenie to będzie członkiem nowej rodziny smartfonów Asus Zenfone, którą możemy poznać już na targach CES 2017 – za kilka dni.

Źródło: Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona