Reklama
Fot: producenta

Nowy sezon w Diablo 3 ruszy już za tydzień

Diablo 3 to gra, która mimo upływu czasu cieszy się ogromną popularnością. Trudno się dziwić, bowiem zarówno sama historia, jak i i gra, są skomponowane niemal wzorowo. Nowy sezon oznacza oczywiście nowe wyzwania oraz nowe nagrody, o których przeczytacie w dalszej części newsa.

Reklama

Sezon Koszmarów ruszy 17 maja o godzinie 17:00. Wraz z nim pojawią się nowe wzmocnienia. Gracze będą mogli korzystać z premii za zestaw „Dziedzictwo Koszmarów”. Deweloperzy położyli spory nacisk na pierścienie. Postacie, które dobrze korelują z Dziedzictwem Koszmarów, dostaną kilka nowych kombinacji, a postacie, które są skupione na jak największej przeżywalności zapewnionej przez pierścienie, dostaną większe możliwości eksperymentowania z legendarnymi przedmiotami.

Do Diablo 3 dodano też poziomu Udręki XIV, XV oraz XVI. W kategorii nowości należy wymienić też nowe lokalizacje, do których będą prowadziły portale zostawione przez gobliny. Pecetowcy otrzymają nowy ekran powiadomień bossów oraz Głębokiej Szczeliny. Kolejne poziomy Udręgi zgarną też więcej doświadczenia oraz lepsze nagrody za zlecenia. Pojawi się też nowy model wyszukiwania przedmiotów w skrytce. Po aktualizacji wystarczy tylko wpisać kilka pierwszych liter obiektu, którego w danej chwili poszukujemy.

Fot: producenta

Na końcu zapraszam Was do zapoznania się ze wszystkimi zestawami, które będzie można zdobyć dzięki Darom Haedriga:

  • Barbarzyńca -> Potęga Ziemi,
  • Krzyżowiec -> Ciernie Zaklinacza,
  • Łowczyni -> Opończa Cienia,
  • Mnich -> Strój Małpiego Króla,
  • Nekromanta -> Łaska Inariusa,
  • Szaman -> Szaty Nefrytowego Żniwiarza,
  • Czarownica -> Ozdoby Ognistego Ptaka.
Fot: producenta

źródło: Diablo3.com przez mmorpg.org.pl