Już w tę sobotę w Warszawie zostanie otwarty salon Xiaomi. Promocje w sklepie stacjonarnym, ale też i online 19

Już w tę sobotę w Warszawie zostanie otwarty salon Xiaomi. Promocje w sklepie stacjonarnym, ale też i online

12 maja w warszawskim centrum handlowym Arkadia otwarty zostanie autoryzowany salon z urządzeniami Xiaomi. Pełnoprawny Mi Store nie będzie przypominał już niewielkiej wysepki na pasażu. Do sklepu będzie można wejść, kupić smartfona w promocyjnej cenie i dostać koszulkę z logo producenta.

To raczej zrozumiałe, że specjalne oferty podczas otwarcia Mi Store przyciągną całe rzesze fanów. Najprawdopodobniej na miejscu okaże się, że w Arkadii, pod drzwiami salonu Xiaomi jest nieziemski ścisk, ale czego przecież nie robi się, żeby wyrwać smartfona kilkadziesiąt złotych taniej.

Żeby przy okazji szturmu na sklep stacjonarny obyło się bez ofiar, Xiaomi zdecydowało się na tylko jedną promocję w Mi Store: Xiaomi Redmi 4X będzie w tym dniu dostępny w cenie 599 złotych. Oprócz tego każdy, kto 12 maja dokona dowolnego zakupu w Mi Store w Arkadii, otrzyma T-shirt z nadrukiem przygotowanym specjalnie na tę okazję.

„Taki sposób zorganizowania promocji z okazji otwarcia Mi Store w Warszawie podyktowany jest troską o komfort i bezpieczeństwo osób, które planują odwiedzić sklep pierwszego dnia działalności. Zamiast oferować produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach, ale w symbolicznej ilości, operator sklepu planuje regularnie wprowadzać promocje na popularne urządzenia oraz kontynuować tradycję weekendowych wyprzedaży błyskawicznych w e-sklepie Mi-home.pl.”

I właśnie takie wyprzedaże będą toczyć się 12 maja w sklepie internetowym Mi-home.pl. Dzięki temu nawet ci, którzy mieszkają daleko od stolicy, będą mogli kupić smartfony taniej. Od 10:00 rano, co 3 godziny, na stronie sklepu będą pojawiać się nowe produkty w specjalnych, obniżonych cenach. Łącznie daje to pięć wyprzedaży błyskawicznych: o godz. 10, 13, 16, 19 i 22.

Niestety, nie wiemy, jakie urządzenia pojawią się w promocjach online, więc trzeba będzie po prostu czuwać. Może uda się wyrwać jakiś sprzęt taniej niż w wypadku sprowadzania urządzeń z Chin.

źródło: materiały prasowe